Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Toshiba Veri Kurtarma

Her sabit disk markasının kendine özgü sorunları ve hataları vardır. Firmamız Toshiba Harddisk Veri kurtarma konusunda uzmandır.

Diğer sabit disk üreticileri gibi Toshiba sabit sürücüleri de sadece Toshiba Satellite dizüstü bilgisayarlar gibi kendi cihazlarında değil. Toshiba sabit sürücüleri, HP, Dell, Asus vb. Gibi çeşitli dizüstü bilgisayar üreticilerinde de bulunabilir.

Toshiba şimdi de hibrit SSD sabit diskleri sunuyor. (SSD katı hal sürücüsü). Yeni teknoloji, önyükleme ve işletim sistemi yükleme süreleri için SSD hızını ve sabit disklerin bir cihazda sunduğu GB başına daha az maliyetli bir maliyet sunuyor. Toshiba’nın mevcut hibrit teklifleri arasında 500GB ve 1 TB’lık bir cihaz bulunuyor. Model numaraları aşağıda listelenmiştir:

 

  • 500GB Toshiba hibrid SSD Sabit Sürücü: MQ01ABF050H
  • 1TB Toshiba hibrid SSD-Sabit Sürücü: MQ01ABD100H

Hibrid sürücülerinin başlangıcından bu yana araştırma ve geliştirmemiz, öğrenme eğrisinin önünde durmaya odaklanmıştır. Yeni depolama teknolojisinden veri toplayabileceğimizden emin olmak için yeni teknolojiyi teşvik etmek amacıyla bilgi birikimimizi ve tecrübemizi onlarca yıllık veri geri kazanımıyla kullandık.

Toshiba sabit diskinizden ses geliyorsa, ek kurtarma denemelerini denemeyin. Bozulmuş durumdayken sürekli çalışan bir sabit disk tabla hasarına yol açabilir ve muhtemelen imkansız hale gelebilir.

Toshiba Harddisk Veri Kurtarma için mutlaka bizim sayfalarımızı ve hizmetlerimizi içeren sayfamızı okuyunuz..Okumak için tıklayınız..

Toshiba Harddisk arızaları hakkında daha fazla bilgi için 0312 425 02 04 arayınız.