(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Raw Disk Kurtarma

Anasayfa » Raw Disk Kurtarma

Raw disk kurtarma, genelde raw formatına dçnüşmüş veya okuyucu başlıklar tarafından okunamayacak şekilde Raw dosya sistemi raw dönüşmüş diskler genelde herkesin başına gelebilir. Bu durumda firmamız raw disk veri kurtarma şeklinde arama yapan müşterilerimize cevap olarak disklerden veri kurtarabilir.

Raw Olan Diskten veri kurtarma için bizleri arayabilirsiniz. DataBase Veri Kurtarma 0312 425 02 04 

Raw formatına dönüşmüş diskleri sürekli bir takım programlarla veya bir takım kulaktan dolma bilgiler ile işlemler yapmak verilerinizi tamami ile kaybolmasına neden olabilir. Bu işi uzmanlara bırakınız.

Sabit diskler veya diğer depolama aygıtları (örneğin USB diskler, Bellek Kartları) ile ilgili yaygın bir sorun, belirgin bir neden olmadan aniden erişilememesidir (RAW diskler). Bu sorun oluştuğunda, tüm verilerinizin kaybolduğunu fark edersiniz, ancak panik yapmayın çünkü biraz şansla verilerinizi geri alabilirsiniz.

Raw Disk Veri Kurtarma

Raw Disk Kurtarma

“RAW sabit disk” terimi, NT dosya sisteminden (NTFS, FAT veya FAT32) biçimlendirilmemiş herhangi bir depolama aygıtına atıfta bulunur. Disk RAW biçimindeyken (RAW dosya sistemi), Windows işletim sistemi üzerindeki dosya sistemini tanıyamaz ve diskini Windows Gezgini’nde görüntülemek için diske erişmeye çalıştığınızda, aşağıdaki uyarı iletilerinden birini alırsınız:

  • Diske erişilemiyor. Parametre yanlış.
  • Diski kullanabilmeniz için X Sürücüsünde biçimlendirmeniz gerekir: Formatlamak ister misin?
  • Disk Erişilemiyor. Birim tanınan bir dosya sistemi içermiyor.
  • Diskteki dosya sistemi türü RAW biçimindedir ve Windows tarafından tanınmaz.
  • Dosya sisteminin türü ham. CHKDSK, RAW sürücüler için mevcut değildir. (CHKDSK komutunu kullanırken).

Raw Disk Kurtarma

Genellikle, Güvenli Kaldırma Seçeneği kullanılmadığında bozuk bölüm tabloları alan USB Harici HDD’lerin aksine bozuk bölüm tabloları almazlar. RAW veya Biçimlendirilmemiş olarak gösterildiklerinde genellikle başarısız konuşurlar ve değiştirilmeleri gerekir.

Raw olan hdd kurtarma için bir takım işlemlerden geçmesi gerekmektedir.

Eğer disk raw disk biçimlendirme şeklinde sizden biçimlendirme istiyor ve biçimlendirme yapamıyorsanız şayet diskte fiziksel bir problem vardır demektir.

Raw hdd kurtarma için eğer verileriniz önemli ve onları kaybetmek istemiyorsanız mutlaka uzman şirketimize başvurunuz. Sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz.

raw disk kurtarma

raw disk kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı