(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Snap Server

Anasayfa » Snap Server

Snap Server ve Sunucular, dosyaları depolamak ve paylaşmak, uygulama sunucuları için ayrılmış depolama sağlamak veya tek bir sitede veya birden çok uzak sitede diske yedekleme çözümünün bir parçası olarak idealdir.

Güvenilirdirler, yönetimi kolaydır ve ne olursa olsun verilerinizin güvende olmasını ve hızlı bir şekilde kurtarılabilmesini sağlamak için olağanüstü performans sunarlar.

Snap Server, 2008’den beri Overland Storage tarafından satılan, ağa bağlı bir depolama bilgisayar cihazıdır. 2002’den 2004’e kadar Snap Appliance adlı bir şirket tarafından satıldı.

 

 

Snap Server

Snap Server

Snap Server

Snap Sunucuları, dağıtılmış kuruluşunuzu birbirine bağlamak için birbirleriyle güvenli bir şekilde iletişim kurar.

Snap Sunucuları, Ağa Bağlı Depolama (NAS) cihazları adı verilen büyüyen bir çevre birimleri grubunun parçasıdır.

Bu NAS cihazları, geleneksel dosya sunucuları gibi karmaşık harici bilgisayar sistemlerinden ziyade tek amaçlı, bağımsız cihazlardır.

Özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çok çeşitli boyutlarda gelirler ve sınıfının en iyisi yazılım, size kuruluş çapında yönetim, siteler arasında güvenli veri aktarımı ve kuruluşunuzun amaçları için veri koruması sağlamak için her birine entegre edilmiştir. dosya sunucuları, uygulama sunucuları, masaüstleri ve dizüstü bilgisayarlar.

Ayrıca RAID Veri Kurtarma işlemleride firmamız laboratuvarında yapılmaktadır.

Sunucu Server Veri Kurtarma Hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Snap Server

Snap Server

 

    • Gömülü Veri çoğaltma . Her şirketin veri kopyalama ihtiyaçları farklıdır. Bazıları tüm verilerin tek bir merkezi siteye kopyalanmasını ister. Diğerleri, iki veya üç siteyi ortak siteler olarak yapılandırır ve verileri bu siteler arasında kopyalanacak şekilde yapılandırır. Yine de diğerleri, tüm bu çoğaltma senaryolarının bir kombinasyonunu istiyor. Şirketler, Snap Server’ın yerelEDR(Enterprise Data Replicator) yazılımını kullanarak, farklı sitelerdeki farklı Snap Server modelleri arasında ağ bant genişliği kullanımını güvenli bir şekilde planlayabilir, sıkıştırabilir ve hatta yönetebilir. Snap Sunucuları arasında verilerin çoğaltıldığı aralık, her iki dakikada bir sıklıkta olacak şekilde yapılandırılabilir.

 

    • Merkezileştirilmiş Snap Sunucusu yönetimi. Uzak ofislerde iş açısından kritik verileri olan şirketler, bireysel Snap Sunucularını yöneten yönetici asistanları istemeyecektir ve BT personelinin her bir Snap Sunucusuna giriş yapıp yapılandırmaktan daha iyi işleri vardır. Şirketler Snap Server Manager kullanarakcoğrafi olarak dağınık Snap Sunucularını yönetebilecek bir merkezi konsol oluşturabilirler. Snap Sunucularının keşfi otomatik olarak gerçekleşir ve şirketler anlık görüntüleri merkezi olarak yönetebilir, bireysel veya birden fazla Snap Sunucusunda ayarları değiştirebilir ve yazılım güncellemelerini merkezi olarak gerçekleştirebilir.

 

    • Gömülü yedekleme yazılımı. Snap Server, aşağıdakiler gibi bazı ilginç üçüncü taraf yazılım uygulamalarını içerir: BakBone Software’in Snap Server’ın GuardianOS İşletim Sistemine özgü NetVault Backup yazılımıBu, Snap Sunucularını uzak ofislere dağıtmak isteyen şirketlere, birçok kurumsal ortamın yedekleme gereksinimlerini karşılayacak şekilde ölçeklenen bir yedekleme yazılım paketini standart hale getirmek için doğal bir başlangıç ​​noktası sağlar.

 

  • Yerleşik anti-virüs yazılımı. Tüm Snap Sunucuları,ömür boyu imza virüs güncellemeleriyle birlikte gelenCA eTrust Antivirus’üYedekleme yazılımı seçeneğinin dahil edilmesi gibi, şirketlere, farklı paketler kullanıyorlarsa veya şu anda hiçbir şey kullanmıyorlarsa, tek bir virüsten koruma yazılımı paketini standartlaştırmaları için mantıklı ve uygun maliyetli bir başlangıç ​​noktası sağlar.

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı