(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Harddisk Kurtarma

Anasayfa » Harddisk Kurtarma

Harddisk kurtarma, Kullanmakta olduğunuz bilgisayar iyi durumda ve gerçekten ölmüş olsa bile, üzerinde depolanan verileri (örneğin fotoğraflar, belgeler ve müzik) kurtarmanın hala yolları vardır. 

Bunu yapmak için, dosyalarınızı bulmak ve kopyalamak için sabit sürücüyü eski bilgisayardan çıkarmanız ve USB aracılığıyla yenisine bağlamanız gerekir.

Bunu yapmanın en kolay yolu , eski sabit sürücüyü etkin bir şekilde harici bir USB sürücüye dönüştüren basit bir muhafaza ve kablo olan bir harddisk kutusu kullanmaktır.

Veri kaybı her zaman beklenmedik şekilde gelir. 

Sistem arızaları, kötü amaçlı yazılımlar ve yanlışlıkla yapılan kullanıcı etkinlikleri, kurtarılması günler alabilen önemli bilgilerin kaybolmasına neden olur.

Harddisk Kurtarma

Harddisk kurtarma yolu eğer teknik bilginiz yoksa şayet denemeyiniz.

Harddisk veri kurtarma işlemleri için mutlaka uzman firmadan yardım talep ediniz.

Firmamız veri kurtarma konusunda Türkiye’ nin önde gelen veri kurtarma laboratuvarlarından biridir.

Tam donanımlı ve uzman mühendis kadrosu ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bilmeyen bir kullanıcı için veri kurtarma , yalnızca veriler hala çöp kutusunda veya geri dönüşüm kutusunda mevcut olduğunda mümkündür, ancak öyle değildir. 

Veri kurtarma yeteneği bunun çok ötesindedir. 

Bunun nedeni, işletim sistemi tarafından uygulanan veri depolama ve silme işlevinin doğasıdır.

Bunu anlamak için veri depolamanın temel temelini veya verilerin farklı depolama cihazlarında nasıl saklandığını anlamamız gerekir.

Veri kurtarma , yalnızca silinen dosyaları geri yüklemek anlamına gelmez. Bazen, daha önce silinen veriler, kurtarıldıktan sonra eksik veya bozuk olabilir.

Dosya silinmemiş ve geri yüklenmemiş olsa bile, uygulama veya bilgisayar hatalı kapatıldığında dosya bozulabilir veya bir veritabanındaki kayıtlar yanlışlıkla silinebilir.

Firmamızdan harddisk kurtarma konusunda yardım alabilirsiniz. Bizimle İletişime Geçiniz. 

Harddisk Kurtarma

Harddisk Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı