(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

İphone Veri Kurtarma

Anasayfa » İphone Veri Kurtarma

İphone Veri Kurtarma silinen verilerin tekrar geri getirilmesi işlemidir. İphone telefonlardan şayet fabrika ayarlarına dönmüş ise veya sıfırlanmışsa veriler kurtarılamaz.

Birinci nesil iPhone, ilk olarak 29 Haziran 2007’de piyasaya sürüldüğünde, cep telefonu endüstrisi için devrimci ve oyun değiştirici olarak tanımlanmıştı. O zamandan beri bu donanım barışı, bir neslin ve içinde yaşadığımız bu çağın sembolü haline geldi.

Birçoğu bunun Apple’ın uzun tarihindeki en büyük ürün olabileceğine inansa da, bazıları kesinlikle aynı fikirde değildi.

Bazı durumlarda iphone logo ekranında kalabilir. Bu durumda verileriniz kurtarılabilir. Bknz : İphone Elma Logosunda Kalıyor. 

iphone veri kurtarma

Son zamanlarda iPhone 8 ve iPhone X’teki verileri kurtarma konusunda pek çok talep aldık bu nedenle bu makalemizde bu cihazlarla ilgili sorunları ve neden bu cihazlar bozulduğunda ve arızalandığında kimsenin yardım edemediğini anlatmaya çalıştık.

Apple, iPhone’u yalnızca sahibinin açabileceği güvenli bir cihaz olarak tasarladı. Ama yıllar içinde bu cihazlarda çözülmeye başlandı.

Uzun lafın kısası, altı haneli bir şifre ile bile iPhone X’in şifresi çözülüp tüm veriler silinebiliyor. Dikkatli olmanızda fayda vardır. 

Apple bu konuda dünyanın en güvenlikli telefonuda olsa, sonuçta her açığı bulunabiliyor. 

Cihazınızın arızalanması ve arızanın işlemci veya bellek yongası gibi kritik bileşenlerini etkilemesi, bulutta yedekleme olmaması durumunda kişisel verilerinizin gittiğine işaret eder.

Bunun ana nedeni, iPhone gibi şifrelenmiş cihazların şifreleme için bir işlemci kullanması ve bu bileşenin arızalandığı durumlarda iphone veri kurtarma Apple’dan özel bilgiler olmadan verilerin alınamamasıdır.

Şunu hemen hatırlatalım bir dahaki sefere kendinize yeni bir telefon almaya karar verdiğinizde, verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu düşünün. Gerçekten verilerinizin güvende olmasını mı istiyorsunuz yoksa cihazınız arızalansa bile verilerinizi geri alabilmeyi mi istiyorsunuz?

iPhone Cep Telefonundaki Veriler Kurtarılır mı?

Buraya kadar anlattıklarımız iPhone markasının cep telefonu söz konusu olduğunda ne kadar başarılı olduğunun da bir kanıtıdır.

Ancak iPhone markalı bir telefonunuz var ve verilerinizin silindiğini düşünüyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü Database.com.tr olarak biz tüm cihazlardaki verileri olağanın dışında bir durum söz konusu olmadıkça kurtarabiliriz.

Ancak yapmanız gereken şeyinde cihazınızı çok fazla karıştırmamak olduğunu bilmeniz.

Çünkü cep telefonları tahmin ettiğinizden çok daha fazla hassastır ve sizin bilinçsiz bir şekilde ya da bu işten anlamayan birilerinin bilinçsizce cihazı karıştırması verilerin tamamen silinmesine neden olabilecektir.

Database mühendisleri  cep telefonunuzdaki verileri kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı