Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi Ankara, işletmelerin ve kişilerin tüm medya türlerinden, harddisk arızalarından, badsektörlü harddisklerden, bozuk harddisklerden, silinmiş belgelerden veri kurtarma ve işletim sistemlerinden veri kurtarmasına yardımcı oluyor.

Karşılaşabileceğiniz çoğu veri kurtarma şirketinin aksine, mühendislerimiz bir toz ve parçacık içermeyen temiz oda içinde çalışırlar ve sabit sürücünüzü onaltılık seviyede analiz eder.
Bunun anlamı, çoğu şirketin derinliklerine gitmemiz ve hemen hemen her türde arızadan (insan hatası veya fiziksel hasar) veri kurtarabilmemiz.

Daha da önemlisi, hem medyamızın bütünlüğünü sağlamak için kendi tescilli araç ve tekniklerini kullanırız hem de verileriniz korunur. Yanlış ellerde yarardan çok zarar verebilecek raf yazılımını kullanmıyoruz. Genel olarak, veri kurtarma, on yıldan uzun süredir yaptığımız tek şey ve bunu iyi yapıyoruz. Veri kaybı felaketinden muzdaripseniz ve hızlı ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız, bize bugün bir telefon açın. Veri kurtarma mühendislerimizden bir tanesi ayakta duruyor ve sizi samimi bir şekilde adım adım süreç boyunca mutlulukla dolaşıyor olacak.

AnkaraVeri Kurtarma’ya hoş geldiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi