(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Merkezi

Anasayfa » Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi bilgisayarların ve sabit sürücülerin tüm markaları ve modelleri için veri kurtarma hizmetleri sunar. Profesyonel sabit disk veri kurtarma uzmanlarımız, konusunda uzman ve yetişmiş teknisyenlerdir.

Destek Almak için Bizleri Arayınız.. 0312 425 02 04 

Temiz ortam, temiz oda şartlarında veri kurtarma hizmeti sunan şirketimiz bir çok arızalı harddisklere müdahale ederek veri kurtarır.

Veri Kurtarma Merkezi

Laboratuvarımıza gelen bir sabit diskinizde bir değerlendirme yaptıktan sonra mühendislerimiz, sabit diskin arızasını ve veri kurtarma işleminin en hızlı, en uygun maliyetli yöntemin ne olacağını uygun bir şekilde belirleyecektir. Değerlendirme tamamlandıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilecek ve tüm seçenekler hakkında bilgi verilecektir. Çalışanlarımız, bir sabit disk çökmesi yaşamanın ne kadar zor olduğunu anlar ve değerli verilerinizin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlamak için tüm süreç boyunca sizinle birlikte çalışır.

DataBase Veri Kurtarma Merkezi, tüm markalarda, boyutlarda ve sabit sürücü modellerinde sabit disk veri kurtarma gerçekleştirebilir. Sabit sürücünüz Windows, Mac, Linux veya UNIX kullanıyorsa, verileriniz aynı biçimde kurtarılabilir.

veri kurtarma merkezi

veri kurtarma merkezi

Aşağıdakiler dahil tüm sabit disk üreticileri:

Firmamız sadece bozuk sabit disklerden değil, USB flash sürücülerden SSD’lere, telefonlardan ve tabletlerden, sanal makinelerden ve RAID sunucularından da veri kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır. Yanlışlıkla silinen harddisklerden, günlük olarak yanlışlıkla silinmeye kadar her şeyi ele alıyoruz.

İşletmelerin ve kişilerin tüm medya türlerinden, harddisk arızalarından, badsektörlü harddisklerden, bozuk harddisklerden, silinmiş belgelerden veri kurtarma ve işletim sistemlerinden veri kurtarmasına yardımcı oluyor.

Karşılaşabileceğiniz çoğu veri kurtarma şirketinin aksine, mühendislerimiz bir toz ve parçacık içermeyen temiz oda içinde çalışırlar ve sabit sürücünüzü onaltılık seviyede analiz eder.
Bunun anlamı, çoğu şirketin derinliklerine gitmemiz ve hemen hemen her türde arızadan (insan hatası veya fiziksel hasar) veri kurtarabilmemiz.

Daha da önemlisi, hem medyamızın bütünlüğünü sağlamak için kendi tescilli araç ve tekniklerini kullanırız hem de verileriniz korunur. Yanlış ellerde yarardan çok zarar verebilecek raf yazılımını kullanmıyoruz. Genel olarak, veri kurtarma, on yıldan uzun süredir yaptığımız tek şey ve bunu iyi yapıyoruz. Veri kaybı felaketinden muzdaripseniz ve hızlı ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız, bize bugün bir telefon açın. Veri kurtarma mühendislerimizden bir tanesi ayakta duruyor ve sizi samimi bir şekilde adım adım süreç boyunca mutlulukla dolaşıyor olacak. Veri kurtarma firmaları gerek donanım gerekse alt yapıya sahip işletmelerdir.

Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi

Firmamıza gönderilen cihazların analiz hizmeti ücretsizdir. 

Daha fazla bilgi için harddisk veri kurtarma linkimize tıklayınız..

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı