Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi bilgisayarların ve sabit sürücülerin tüm markaları ve modelleri için veri kurtarma hizmetleri sunar. Profesyonel sabit disk veri kurtarma uzmanlarımız, konusunda uzman ve yetişmiş teknisyenlerdir.

Destek Almak için Bizleri Arayınız.. 0312 425 02 04 

Temiz ortam, temiz oda şartlarında veri kurtarma hizmeti sunan şirketimiz bir çok arızalı harddisklere müdahale ederek veri kurtarır.

Laboratuvarımıza gelen bir sabit diskinizde bir değerlendirme yaptıktan sonra mühendislerimiz, sabit diskin arızasını ve veri kurtarma işleminin en hızlı, en uygun maliyetli yöntemin ne olacağını uygun bir şekilde belirleyecektir. Değerlendirme tamamlandıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilecek ve tüm seçenekler hakkında bilgi verilecektir. Çalışanlarımız, bir sabit disk çökmesi yaşamanın ne kadar zor olduğunu anlar ve değerli verilerinizin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlamak için tüm süreç boyunca sizinle birlikte çalışır.

DataBase Veri Kurtarma Merkezi, tüm markalarda, boyutlarda ve sabit sürücü modellerinde sabit disk veri kurtarma gerçekleştirebilir. Sabit sürücünüz Windows, Mac, Linux veya UNIX kullanıyorsa, verileriniz aynı biçimde kurtarılabilir.

tabela 300x175 - Veri Kurtarma Merkezi

Aşağıdakiler dahil tüm sabit disk üreticileri:

  • Seagate Veri Kurtarma
  • Western Digital Veri Kurtarma
  • Maxtor Veri Kurtarma
  • Toshiba Veri Kurtarma
  • Hitachi Veri Kurtarma
  • Samsung Veri Kurtarma
  • ve dahası…

 

Firmamız sadece bozuk sabit disklerden değil, USB flash sürücülerden SSD’lere, telefonlardan ve tabletlerden, sanal makinelerden ve RAID sunucularından da veri kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır. Yanlışlıkla silinen harddisklerden, günlük olarak yanlışlıkla silinmeye kadar her şeyi ele alıyoruz.

IMG 5656 1024x768 300x225 - Veri Kurtarma Merkezi

 

Firmamıza gönderilen cihazların analiz hizmeti ücretsizdir.  Daha fazla bilgi için harddisk veri kurtarma linkimize tıklayınız..

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı