(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Seagate Veri Kurtarma

Anasayfa » Seagate Veri Kurtarma

Seagate Veri Kurtarma , firmamız bu sürücülerinin çoğundan verileri hızlı bir şekilde kurtarmasını sağlayan gelişmiş mikro kod onarım araçları ile donatılmıştır. Birçok durumda, diskteki tüm dosyaların tam bir kopyasını almak için, Clean Rom temiz odalarındaki hatalı okuma / yazma kafalarını ve diğer bileşenleri onarmamız gerekir. Tüm Seagate modelleri için yüksek başarı oranları sunuyoruz ve tüm laboratuarlarımız bu tür veri kayıpları için çalışmaktadır.

İnternetten indirilen ücretsiz veri kurtarma programları kısmen çalışan diskinizde işe yarayabilir. Fakat bu ücretli bir programdır.

Seagate Veri Kurtarma

Firmamızda Seagate Harddisk tamiri, Sagate Disk Onarma yapılmamaktadır. Sadece Seagate harddisklerden kurtarma işlemi yapılmaktadır. Fiyatlandırma ancak analizden sonra diskin durumuna göre belli olmaktadır.

Seagate diskleriyle olağanüstü yüksek bir başarı oranımız olsa da, yetenekli bir teknisyen ortamda bir tanılama gerçekleştirene kadar verilerinizin kurtarılabileceğinden emin olmak mümkün değildir.

Seagate’in temel arıza modları aşağıda listelenmiştir. Seagate Harddisk Tamiri ile aşağıdaki sorunlardan herhangi biri mevcutsa, bizimle iletişime geçmenizi öneririz:

  • Kötü Kafalar – Kötü kafalara sahip Seagate diskleri dönerek birkaç kez tıklar ve ardından kapanır. Bu soruna genellikle fiziksel hasar neden olur. Veri kurtarma prosedürü, kafaların ISO 5 temiz oda ortamında değiştirilmesini, otomatik yeniden tahsisi ve varsa ortam önbelleğini kapatmayı içerir, böylece sürücü klonlanabilir. Bu tür bir kurtarma işlemini tamamlamak için genellikle üretici yazılımı onarım ekipmanı kullanmamız gerekecek.

Veri Kurtarma

  • Mekanik Sabit Sürücü Arızaları
  • Kafa Arızası Nedeniyle Tabaka Hasarı
  • Silinen Dosyalar ve Bölümler
Seagate Veri Kurtarma
Seagate Veri Kurtarma

Disk Yeniden BiçimlendirmeDosya Üzerine YazılmaYangın veya Taşkınlardan Fiziksel Hasarİnsan Hatadan Yanlış Dosya Silmeİşletim Sistemi ÇökmesiYazılım Bozulması

 Harddisk Veri Kurtarma  için diğer sayfalarımıza bakabilirsiniz..  Tıklayınız..

Hangi Seagate ürünleri kurtarılabilir?

DataBase Veri kurtarma hizmetleri, bir veri kaybı olayı olduğunda, Seagate’in tüm veri depolama cihazlarında veri kurtarabilir.

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı