Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Satafirm S11 Hatası ve Çözümü

Satafirm s11 hatası genelde ssd disklerde Kötü bloklar veya hizmet alanında hasar oluşmasından meydana gelmektedir. Çok yaygın bir hata olan bu durum verilerininde kurtarılmasında bazı durumlarda mümkün olabillir.

Firmamız Satafirm S11 hatası olan ve biosta bu şekilde gözüken SSD disklerden veri kurtarma yapabilmektedir. Eğer bu durumla karşılaşırsanız şayet elinizde veri kurtarma konusunda yapabileceğiniz bir şey yoktur demektir. Ancak bu durumda laboratuvarımızda VERİLERİNİZ KURTARILABİLİR…

Uzman mühendislerimiz ve teknik ekibimiz bu Satafirm S11 hatası yaşanan SSD disklerden veri kurtarma yapabilmektedir.

satafirm s11 hatasi

satafirm s11 hatasi

SSD sürücünüzde SATAFIRM S11 veya SATABURN S11 hata koduyla karşılaşıyorsanız doğru yere geldiniz! DataBase mühendisleri yakın zamanda bu yaygın hataların sıkça yaşandığı durumlarda verileri kurtarabilmektedir.

Bu durumlar şu anda en yaygın olarak Kingston, Hi Level, CS900 serisi PNY SSD’lerde görülmektedir. Ancak başarısızlık belirtileri nelerdir? En yaygın arıza belirtisi, cihazınızı ön yükleme yeteneği ancak bilgilerinize ve verilerinize erişememektir. Maalesef, cihazınızı düzeltmek için yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Ancak, değerli verilerinizi sizin için geri kurtarabiliriz! Bu SATAFIRM S11 ve SATAfirm S11 SSD Disklerden fotoğrafları, ofis belgelerini, videoları, ve daha fazlasını kurtarmayı başardık!

 

 

Sabit sürücülerden, hibrit ve katı hal sürücülerinden verileri başarıyla kurtarıyoruz: Adata, AMD, Apacer, Corsair, Crucial, DELL, Fujitsu, Geil, HGST, HP, Hitachi, Intel, Kingston, Micron, OCZ, Patriot (Patriot Memory), Lite-ON, Plextor, PNY, Qumo, GoodRAM, Samsung, Sandisk, Silicon Power, Smartbuy, Sony, Seagate, Toshiba, Transcend, Western Digital. Hi-Level

 

ssd veri kurtarma

ssd veri kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı