(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kingston SSD Veri Kurtarma

Anasayfa » Kingston SSD Veri Kurtarma

Kingston SSD Veri Kurtarma, her tür dosyayı depolamaya yardımcı olan en hızlı ve en kararlı depolama aygıtıdır. Kingston SSD, piyasadaki en ünlü markalardan biridir. Ancak silme, SSD biçimlendirme, virüs saldırısı ve hatta hatalı çalışma nedeniyle Kingston SSD’nizdeki veriler yine de kaybolabilir.

SSD’nizdeki kayıp dosyalarla ilgili gerçeklerden biri, yeni veriler tarafından üzerlerine yazılmadan önce hala bir yerde olmalarıdır. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda  Veri Kurtarma çözümü gerekir.

Kingston SSD Veri Kurtarma

İnternette hatırı sayılır miktarda Kingston SDD veri kurtarma yazılımı bulunmaktadır.

SSD veya Katı Hal Sürücüleri, hareketli mekanik bileşenlere sahip değildir ve bu nedenle, geleneksel dönen disk sabit sürücülerinden daha az arızaya eğilimlidir. Bu cihazlarda hala elektronik hatalar meydana gelir ve elbette dosyalar yanlışlıkla silinir veya bozulur.

  • SSD’den kaybolan veya silinen dosyaları, fotoğrafları, sesleri, müzikleri, e-postaları etkili, güvenli ve eksiksiz bir şekilde kurtarabiliriz
  • Geri dönüşüm kutusundan, sabit sürücüden, hafıza kartından, flash sürücüden, dijital kameradan ve kameralardan veri kurtarabiliriz
  • Ani silme, biçimlendirme, sabit disk bozulması, virüs saldırısı, farklı durumlarda sistem çökmesi için verileri kurtarabiliriz.
Kingston SSD Veri Kurtarma

Kingston SSD Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı