(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Şirketleri

Anasayfa » Veri Kurtarma Şirketleri

Veri Kurtarma Şirketleri, müşterilerinin arızalanan veya herhangi bir suretle verilerine erişemeyen cihazlardan veri kurtarma imkanı sağlayan şirketlerdir. En hızlı geri dönüş ve en yüksek başarı oranlarına sahip veri kurtarma şirketlerine güvenin.

Hızlı. Ekonomik. En yüksek başarı oranları. Ücretsiz hızlandırılmış analiz… Sadece ihtiyacınız ne varsa şirketimizde..

Veri kaybı durumunda, doğru sağlayıcıyı seçmek vereceğiniz en önemli karardır. Database.com.tr, sabit disk veri kurtarma, RAID kurtarma, harici harddisk kurtarma ve hemen hemen tüm diğer veri kaybı durumlarında BT uzmanının başvurduğu yerdir.

veri kurtarma sirketleri

veri kurtarma sirketleri

Veri Kurtarma Şirketleri

Veri Kurtarma Nedir?

Veri kurtarma, dijital bilgilerin bir sabit sürücüden, web sunucusundan, cep telefonundan veya başka bir cihazdan kurtarıldığı profesyonel bir hizmettir.

Bu işlem genellikle eğitimli mühendisler tarafından bir temiz odada gerçekleştirilir. Hasarlı cihazlar geçici olarak onarılır ve veriler ikinci bir cihaza (genellikle harici bir sabit sürücü veya flash sürücü) aktarılır. Dosyalar silindiğinde, bozulduğunda veya başka bir şekilde zarar gördüğünde mühendisler, erişimi geri vermek için yazılım araçlarını kullanarak verileri geri yüklemek için doğrudan verilerle çalışır. Veri Kurtarma işlemleri her zaman profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Firmamız Uzman Ekip ve Mühendis kadro ile her zaman hizmetinizdedir. 

Kurtarma Maliyetini Hangi Faktörler Belirler?

Veri kurtarma mühendislerinin maliyeti belirlerken dikkate aldığı birkaç faktör vardır. Ana faktör, güvenli ve etkili bir kurtarma prosedürü sağlamak için gerekli adımları gerçekleştirmek için gereken zamandır. Diğer faktörler arasında teknoloji araştırma ve geliştirme ve gerektiğinde parça ve ekipman ücretleri yer alır. Bilgisayar kullanıcıları için bu, genellikle kafa karıştırıcı fiyatlandırma prosedürleriyle birlikte yüksek masraflar anlamına gelir.

Firmamız  en ekonomik ve en uygun fiyatlara veri kurtarma hizmeti sunmaktadır.  O yüzden veri kurtarma şirketleri arasında en doğru yerdir.

Veri Kurtarma Şirketleri

Veri Kurtarma Şirketleri

Veri Kurtarma Şirketleri - Database Veri Kurtarma
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı