Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Ankara Veri Kurtarma Laboratuarı

Ankara Veri Kurtarma Laboratuarı

Ankara Veri Kurtarma Laboratuarı

Ankara’da veri kurtarma laboratuarı arayanlar, internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebileceği gibi isteyenler laboratuarımıza gelerek detaylı bilgi alabilir.

Ankara veri kurtarma laboratuarı olarak adli bilişim, veri kurtarma ve bilgi güvenliği gibi konularda uzman personellerimiz tarafından bireysel şahıs ya da kurumlara hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma konusunda kendi geliştirmiş olduğumuz özel yazılım sayesinde imkansız denilen verilen kurtarılmasını sağlayabiliriz.

Ankara veri kurtarma laboratuarı, Harici Disk, HDD,  Hard disk, telefon, tablet, bilgisayar, gibi cihazlarda oluşan mekanik sorunları veri kaybı yaşatmadan çözecektir.

Silinen Hard diskten Veri Kurtarma

Hard diskler üzerinden veriler silindiğinde önceliğimiz mutlaka geri dönüşüm kutusunu kontrol etmek ve burada bulduğunuz dosyayı geri al diyerek tekrar yüklemektir. Kullanıcılar genellikle verilerini bilerek ya da bilmeyerek Shift+Delete yaparak silerler. Dolayısıyla bu işlem verinin çöp kutusuna gitmeden atılması anlamına gelir. Böyle bir durumda ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşınabilir Hard Disk Tamiri

Taşınabilir olan harddisklerin tamiri diye bir şey asla yoktur. Bu harddisklerdeki verilerin yeniden kazandırılması vardır. yani harddiskiniz arızalanmışsa sadece verilerinizi kurtarabilirsiniz. Bize geldiğinizde harddiskinizdeki verilerinizi kayıp yaşatmadan kurtarabiliriz.

Usb’den Veri Kurtarma

USB cihazlarından da veri kurtarma işlemi mümkündür. Bu tip cihazlarda veri kaybı sık yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Bazı durumda USB’nin yeniden biçimlendirilmesi verilerin silinmesine neden olabilir.

Hard Disk Veri Kurtarma Ücretleri

Harddisklerinizdeki sildiğiniz verileri kurtarabiliriz ve bunu da ekonomik ücretlerle yaparız. Fiyatları belirleyen ise harddiskin kapasitesi, boyutu ve modelidir. Bunun için cihazınızla ilgili tüm gerekli detayları bize vermeniz ya da cihazınızı bize getirmeniz gerekir.

 Veri Kurtarma Hizmetleri

Ankara veri kurtarma laboratuarı, veri kurtarma işlemini profesyonel olarak yapar. Merkezimiz harddiske fiziksel müdahale yapan tek veri kurtarma ofisidir. Ankara’da veri kurtarma işleminizi profesyonel olarak yapılmasını istiyorsanız, verilerinizi çöpe atmak istemiyorsanız, laboratuarımız sizin için hizmet sağlayacaktır.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı