(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Veri Kurtarma Laboratuvarı

Anasayfa » Ankara Veri Kurtarma Laboratuvarı

Ankara veri kurtarma laboratuarı, Harici Disk, HDD,  Hard disk, telefon, tablet, bilgisayar, gibi cihazlarda oluşan mekanik sorunları veri kaybı yaşatmadan çözecektir.

Ankara Veri Kurtarma Laboratuvari

Ankara Veri Kurtarma Laboratuvari

Ankara Veri Kurtarma Laboratuvarı

Hard diskler üzerinden veriler silindiğinde önceliğimiz mutlaka geri dönüşüm kutusunu kontrol etmek ve burada bulduğunuz dosyayı geri al diyerek tekrar yüklemektir. Kullanıcılar genellikle verilerini bilerek ya da bilmeyerek Shift+Delete yaparak silerler. Dolayısıyla bu işlem verinin çöp kutusuna gitmeden atılması anlamına gelir. Böyle bir durumda ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşınabilir Hard Disk Tamiri

Taşınabilir olan harddisklerin tamiri diye bir şey asla yoktur. Bu harddisklerdeki verilerin yeniden kazandırılması vardır. yani harddiskiniz arızalanmışsa sadece verilerinizi kurtarabilirsiniz. Bize geldiğinizde harddiskinizdeki verilerinizi kayıp yaşatmadan Ankara Veri Kurtarma Laboratuvarı olarak kurtarabiliriz.

Usb’den Veri Kurtarma

USB cihazlarından da veri kurtarma işlemi mümkündür. Bu tip cihazlarda veri kaybı sık yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Bazı durumda USB’nin yeniden biçimlendirilmesi verilerin silinmesine neden olabilir.

Hard Disk Veri Kurtarma Ücretleri

Harddisklerinizdeki sildiğiniz verileri kurtarabiliriz ve bunu da ekonomik ücretlerle yaparız. Fiyatları belirleyen ise harddiskin kapasitesi, boyutu ve modelidir. Bunun için cihazınızla ilgili tüm gerekli detayları bize vermeniz ya da cihazınızı bize getirmeniz gerekir.

 Veri Kurtarma Hizmetleri

Ankara veri kurtarma laboratuarı, veri kurtarma işlemini profesyonel olarak yapar. Merkezimiz harddiske fiziksel müdahale yapan tek veri kurtarma ofisidir. Ankara’da veri kurtarma işleminizi profesyonel olarak yapılmasını istiyorsanız, verilerinizi çöpe atmak istemiyorsanız, laboratuarımız sizin için hizmet sağlayacaktır. daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı