(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilirkişi Raporuna İtiraz

Anasayfa » Bilirkişi Raporuna İtiraz

 Bilirkişi Raporuna İtiraz

Savcı veya hakimin ceza yargılarında doğru çözümün tespiti için anlaşmazlık veya konu uyuşmazlığında bilirkişi raporu talep edilmektedir. Bilirkişi Raporu hizmetini yıllardır sürdürmekte olan https://database.com.tr, sizler için en iyi hizmet veren web sitesidir.

Güvenilir ve uzman bilirkişiler ile raporlarınız özenle hazırlanır ve anlaşılan süre zarfında  teslim edilir. Hukuki işlerin çözümlenmesinde hizmet veren savcı veya hakimin ceza yargılarında anlaşmazlık söz konusu olduğunda firmamız, özel bilirkişi raporu hazırlamaktadır.

Tarafların isteği üzerine hazırlanan bilirkişi raporu da mahkemeye sunulmaktadır. Bilirkişi Raporu hizmetini yalnızca özel ve teknik bilgiye sahip olan çözüm uzmanları hazırlamaktadır. Son zamanlarda bilirkişi talebi artış göstermektedir. Yargıyı tarafsız ve bağımsız, doğru ve sahih bir şekilde hazırladığımız raporu mahkemeye sunabilirsiniz.

bilirkisi raporuna itiraz

bilirkisi raporuna itiraz

Teknik Uzman Mütalaası / Özel Bilirkişi Raporu,

Ceza yargılarının çözümlenmesinde veya konu hakkında yaşanan görüş anlaşmazlığında sorunun giderilmesi adına kurumsal veya bireysel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Dava sürecinin devam etmesi durumunda bilirkişi raporu hazırlamak elinizdeki delilleri güçlendirmekte büyük rol oynar. Özel ve teknik bilgilerle hazırlayacağımız bilirkişi raporu, dava sürecinde kendinizi en doğru şekilde ifade etmenizi sağlar. Dava sonucunu kazanmak için tarafımıza yapılan başvuruda hazırladığımız rapor, adli bilişim laboratuvar uzmanları tarafından  düzenlenen toplantıda ilk olarak ön görüşme sağlamaktadır. Ön görüşme sonrasında varılan karara göre başvurulan konu ile araştırmaya geçilerek proje başlatılır.

Çözüm uzmanları tarafından belli bir ücret bedeli ve raporun teslim edilme süreci belirlenir.

Bilirkişi tarafından hazırlanan ücret bedeli ve teslim süreç tarihi teklif danışana sorulur. database.com.tr adli bilişim firması banka hesabına gerekli olan ücret tahsil edildikten sonra projeye atanmış bilirkişi tarafından uzmanca rapor hazırlanmaya başlanır.

bilirkisi raporu nasil hazirlanir

bilirkisi raporu nasil hazirlanir

Bilirkişi Raporuna İtiraz Hizmeti

Bilirkişi raporuna itiraz edebilmek için hazırlanan raporda eksik veya tarafsızlığına ilişkin şüpheli bilgi barındırması gerekmektedir. Bilirkişinin bağımsızlığının tespit edilmesi yahut gerekçenin raporda yer almaması gereken konu içeriği varsa bu da itiraz sebepleri arasında yer almaktadır.

Bu gibi durumlarda ‘bilirkişi raporuna itiraz dilekçesi’ tarafımızca hazırlanmaktadır. Sunulan dilekçede itiraz nedenini açık, net ve anlaşılır şekilde olmalıdır. Bilirkişi raporuna itiraz dilekçesi için temel amacımız haklılığınızı savunmaktır. Haklılığınızı ortaya koymak amaçlı yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bknz: bilirkişi itiraz klavuzu

Taraflar, bilirkişi raporunu teslim aldığı tarihten itibaren iki hafta içinde, raporda eksik bilgi veya bilirkişinin tarafsız olmadığıyla ilişkin hususta tamamlattırılması istenebilir. Uyuşmazlığın olduğu konu hakkında mahkeme yeni bilirkişi atanması istenebilir. Mahkeme, gerçeğin açığa çıkması için gerekli dosyalarla yargılanması adına yeni bilirkişi atayarak inceleme yaptırma hakkına sahiptir.

database.com.tr sitesi ile hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçerek bilirkişi raporu itiraz dilekçesi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Adaletin sağlanması için sunulan raporda şüphe var ise Bilirkişi Raporuna itiraz edilebilir ve tekrar hazırlatılabilir. Profesyonel bir şekilde sağladığımız bilirkişi raporu ve bilirkişi raporu itiraz dilekçe hizmetine https://database.com.tr sitesine tıklayarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı