(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma

Anasayfa » CryptoLocker Şifreli Dosya Açma

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma alanında uzman firmamız, tüm ticari dosyalarınızı ve sql data dosyalarını kurtarmaktadır. Bazı durumlarda fidye virüsü bulaşan dosyalarınızdan verilerin kurtarılması mümkündür.

Cryptolocker-v3, fidye sınıfına ait bir virüstür. Dosyalarınızı kilitler ve özel anahtar için bir fidye ödemenizi ister. Şifrelenmiş uzantıyı tüm şifreli dosyalara ekler. Sonra, fidye mesajını masaüstünüzde gösterir. Olanlarla ilgili mesajlar ve dosyalarınızı nasıl geri yükleyeceğinizle ilgili talimatlar bulunur.

CryptoLocker Sifreli Dosya Acma

CryptoLocker Sifreli Dosya Acma

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma

Cryptolocker-v3, dosyalarınızın bu PC’de güvenli bir şekilde şifrelendiğini belirtti. Yazarı, dosyalarınızın şifresini çözmenin tek yolunun fidyeyi ödemek olduğunu iddia etti. Mağdurların Bitcoins para birimi üzerinden yaklaşık 300 $ veya daha fazla paralar ödemeleri zorunda bırakırlar. Sizden hiçbir ödeme almadıkları için kurbanı tehdit eder, o zaman anahtarı yok edeceklerini söylerler.

Siber dolandırıcılarla uğraşmak yalnızca zaman ve paranın tamamen boşa harcanmasıdır. Sipariş edilen miktarı öderseniz bile, dosyalarınız hala şifrelidir. Bu, saldırganın bu çevrimiçi modülünden kar elde etmesine ve sizden para almasına asla izin vermeyin. Ödeme yapıldıktan sonra dosyalarınıza gerçekten erişemezsiniz. Bu sadece sahte bir iddiadan başka birşey değildir. Aslında Cryptolocker-v3, verilerinizin şifresini çözmek için ihtiyaç duyduğunuz özel anahtarı teslim etmek için herhangi bir amacı yoktur.

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma, Lütfen Cryptolocker-v3 virüsünün bir erişim reddi saldırısı olduğunu unutmayın. Fidye ödeme şansını artırmak için mazlumların kendi dosyalarına girmesini istememektedir. Bu şekilde, Cryptolocker-v3 kurbanlarından kârlı bir şekilde para çekebilir.

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma

Cryptolocker-v3, birçok Windows sisteminde kötü amaçlı eklerle spam e-postayla kurulan kötü niyetli bir koddur. Bu nedenle, ne kadar iyi olursa olsun bilinmeyen bir kaynaktan asla bir e-posta açmayın. Bu arada, sisteminizi Cryptolocker-v3’in neden olabileceği daha fazla zarardan kurtarmak için bizim bu konudaki çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

CryptoLocker Şifreli Dosya Açma kullanıcıların kişisel dosyalarını ve şirket bilgilerinizi rastgele 6 haneli veya Enc, Encrypted ,Cerber3, , LOL, Locky, xtbl, ccc , vvv ,  aesir,zzzz,osiris gibi onlarca uzantılarla kilitler ve Bitcoin denilen nereye ve kime ödendiği belli olmayan paranızı sanal paraya çeviren araçla ücret ödenmesi gerektiğini söyleyen  bir ilan gösterir.

 %99  Garanti, Açılamadığında Iade Garantisi, Ücretsiz Dosya Analizi.

Test ve deneyler sonucunda; zararlı yazılımın yanlışlıkla ya da sehven bilgisayarda çalıştırılması durumunda, zaman kaybedilmeden bilgisayarın kapatılması gerekmektedir. Böylece zararlı yazılımın bilgisayardaki dosyaların tamamına zarar vermesi engellenmiş olacaktır.

Bilgisayarın tekrar açılması durumunda, zararlı yazılımın yeniden çalışarak kaldığı yerden devam etme özelliği bulunmamaktadır. (Kaynak : difose)+ Mutlaka yedeğiniz olsun, hatta yedeğinizin bilgisayar ortamından bağımsız bir yerde bir yedeğini daha tutun.+ Mail hizmeti aldığınız yerleri bu virüs ve alınması gereken önlemler hakkında uyarın.+ Bilgisayarlarınızda dosya uzantılarını gösterin ve sonu .exe , .bat gibi uzantılarla biten fatura veya döküman gibi görünen hiçbir dosyayı açmayın.

Dosya uzantılarını nasıl gösterebilirsiniz (win7) ?Xp’de bir klasörde iken klasör seçenekleri ve “Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle” kutucuğunun çentiğini kaldırın.+

Lütfen bilgisayarınıza format attırmayın ve ayrıca her ihtimale karşı lütfen HELP_DECRYPT dosyalarınızı da silmeyin. (Ta ki, dosyalarınızın üstüne bir bardak su içene dek)+ Hacker’lar ile pazarlık yaptığını iddia eden, ve bunu bir çok medya kanalında reklam eden kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Zira karşınızda bir hacker değil, bir otomasyon var. Eğer siz bitcoin’den sizin kodunuza denk gelen kod ile karşı tarafa coin gönderirseniz, otomasyon saniyeler içinde decrypt yazılımını hazırlayıp kullanmanız üzere indirmeye sunuyor. Fakat bu işlemleri kesinlikle eksiksiz ve hatasız yapmalısınız. Zira eğer bir yanlışlık yaparsanız gönderdiğiniz paranın çöpe gitme ihtimali yüksek.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı