(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

İde Harddisk Veri Kurtarma

Anasayfa » İde Harddisk Veri Kurtarma

İde Harddisk Veri Kurtarma

Harddisk veri kurtarma günümüzde başlı başına bir iştir ve gerçekten profesyonellik ister. Nedeni ise ide harddisk veri kurtarma işleminin doğru yapılması gerektiğidir. Harddisk kurtarıyorum derken gerçekten verileri tamamen yok eden örneklerle karşılaşmak maalesef mümkün. Bu sebeple harddisk veri kurtarma ilk adımdan son adıma kadar titizlikle işlenmesi gereken bir konudur.

Harddisklerde pek çok hata ortaya çıkabilir. Bunlar yazılımsal, fiziksel, elektriksel olabilir. Her biri de harddisk içerisindeki verileri tehdit eden arızalardır. Geçmişten günümüze en sık kullanılan harddisk çeşitlerinden bir tanesi olan ide diskler de bu gibi arızalar ortaya çıkarabilmektedir.

Bu nedenle ide harddisk de dahil tüm harddisk modellerinde veri kurtarma dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Database Veri Kurtarma olarak ide harddisklerinizde ortaya çıkan problemler ve bu problemler neticesinde kaybolan verilerinizi geri getirme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İde Harddisk Veri Kurtarma

sabit sürücü

İde Harddisk Veri Kurtarma Nedir?

Harddiskler bilgisayar, laptop içerisinde bulunan bilgilerimizi depoladığımız yerlerdir. Bu depolamanın boyutları harddiske göre farklılık gösterebilir. İstemsiz bir şekilde harddiskten silinen veriler ise çoğu zaman can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Yazılımsal, donanımsal, elektriksel, fiziksel fark etmeksizin her türlü hata karşısında harddisk içerisinde depolanan veriler silinebilir. Bu gibi durumlarda ise veri kurtarma işlemi dediğimiz işlemi yapmak gerekir.

Firma olarak en güncel araçlarla ve yazılımlarla harddiskinizdeki verileri kurtarmaktayız. Yenilikçi teknikler uygulayan uzman kadromuz sorun nereden kaynaklanırsa kaynaklansın doğru adımlarla verilerinizi sorunsuz bir şekilde kurtarmaktadır.

İde harddisk veri kurtarma çalışmaları esnasında öncelikle bir analiz işlemi gerçekleştiriyoruz. Analiz neticesinde sizlere harddiskinizdeki verilerin kurtarılması durumunu paylaşıyoruz. Beraberinde ise sizin de onayınızla beraber ide harddisk veri kurtarma çalışmalarına başlıyoruz.

Verilerinizi kurtarmak istediğiniz harddiskini dilerseniz bizlere uğrayarak teslim edebilir dilerseniz adresimize paketleyebilirsiniz. İde harddiskiniz elimize ulaşır ulaşmaz personelimiz gerekli analizleri yapacak ve 48 saat gibi bir süre içerisinde sizleri gelişmelerden haberdar edecektir.

Veri kurtarma fiyatları yapılacak işleme göre farklılık göstereceğinden personelimiz gerekli analizleri yaptıktan sonra sizlere sonraki aşamalar için yapılacak işlemlere göre bir fiyat belirleyecektir.

ide hdd

ide hdd

İde Harddiskinizdeki Verilerinizi ve Dosyalarınızı Güvenli Bir Şekilde Kurtarıyoruz

Harddiskler pek çok nedenden dolayı silinebilir. Bu silinme neticesinde veri ve dosyalarınız kaybolabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla sıklıkla karşılaşmak mümkündür. Bazen bilerek bazen de yanlışlıkla veriler, dosyalar silinebilir. Ancak bu durum geri dönüşü olmayan bir durum değildir. Çünkü harddiskteki veriler siz tamamen silseniz bile aslında tamamen silinmezler.

Onları geri getirmek için ise hem zamanlama hem de yapılacak işlemler önemlidir.

Harddiskinizde yaşanan bir silinmeden sonra vakit kaybetmemek gerekir. Böyle talihsiz bir durum akabinde hemen alanında uzman bir firma ile görüşerek verilerinizin kurtarılması talebinde bulunulması gerekir.

Firma olarak verilerinizin neredeyse tamamına yakınını uyguladığımız tarama ve kurtarma programları ile kurtarmaktayız. Bu noktada veriler silindikten sonra yen verilerin yazılmaması son derece önemlidir.

Yeni veri yazılırsa üzerine yazılan verilerinizi kurtarmak çok zor bir hale gelecektir. Bu nedenle zamanlama çok önem vermekteyiz.

Cihazınızın hem fiziki hem de yazılımsal donanımlarının kontrol edilmesi kurtarılacak veriler açısından önemlidir. Çünkü ide harddiskiniz yazılımsal olarak bir problemle karşılaşmış olabileceği gibi fiziksel bir problemle de karşılaşmış olabilir.

Bunu ancak personelimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra ortaya koyacaktır.  Eğer verileriniz harddiskten silindiyse kendi başınıza bilinçsizce bir veri kurtarma işlemi yapmamanız önerilir. Aksi halde verilerinizi tamamen kaybetme riski ile karşılaşabilirsiniz.

ide harddisk veri kurtarma

ide harddisk veri kurtarma

İde harddisk veri kurtarma talebi için sitemizi ziyaret edebilir ve dilerseniz formu doldurabilir dilerseniz bizleri direkt olarak arayabilirsiniz.

Veri kurtarma konusunda profesyonel ekibimiz ile güncel yazılım ve programlar kullanmaktayız. Bu anlamda verilerinizin güvenilir ve eksiksiz bir şekilde geri getirilmesini sağlamaktayız. Veri ya da dosya boyutu ne olursa olsun eğer silinme işleminden sonra herhangi bir müdahalede bulunmadıysanız sorunsuz bir veri kurtarma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

İde Harddisk Nedir ? Bknz.

İde Harddisk Veri Kurtarma Fiyatları

Veri kurtarma başlı başına operasyonel bir işlem olduğundan veri kurtarma fiyatları da cihazın mevcut durumuna göre değişiklik gösterecektir. İde harddisk veri kurtarma işlemi öncesinde personelimiz gerekli taramaları gerçekleştirerek sizlere nasıl bir işlem uygulanacağını bildirecek ve ona göre bir fiyatlandırma yapacaktır.

Bu sebeple fiyat belirlemek için öncelikle cihazın durumu kontrol edilmelidir. Database Veri Kurtarma olarak sizlere veri kurtarma konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı