(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Anasayfa » Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Silinen Dosyaları Geri Getirme programları ile yapılan işlemler dosyaları bozuk çıkartabilirler. Silinen dosyaları geri getirme konusunda profesyonel bir laboratuvar çalışması yapmaktadır.

Hard diskten silinen dosyaları geri getirmek için donanım ve alt yapısı ile hizmet veren firmamızın bu konuda başarı oranı oldukça yüksektir.

Eğer hard diskinizden silindiğini düşündüğünüz veya sildiğiniz dosya var ve bunu geri getirmek istiyorsanız eğer mutlaka hiçbir işlem yapmadan firmamıza başvurmanız önemlidir.

Çünkü ilk müdahale her zaman önemlidir. Hard diskinizin üzerine ne kadar veri yazarsanız yazın kurtarma oranı o kadar düşecektir.

Harici hard disk veri kurtarma, usb veri kurtarma, cep telefonu veri kurtarma konularında da hizmet veren firmamız müşterilerine her zaman ekonomik çözümler sunmakta ve müşterilerini verileri ile buluşturmaktadır.

Silinen Dosyalari Geri Getirme Programlari

Silinen Dosyalari Geri Getirme Programlari

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

İnternetten ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz veri kurtarma yazılımları hiçbir işe yaramayacağı gibi var olan verilerinizi de bozmaya yol açacaktır.

Ücretsiz veri kurtarma programları bilinçsizce kullanmadan kaynaklanan kullanıcı hatalarına karşı verilerinizi asla geri almayacak duruma sokabilir. Dolayısı ile uzman veri kurtarma laboratuvarından mutlaka başvurunuz.

Firmamızda silinen dosyaları geri getirme konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından detaylı olarak inceleme yapılır ve veri kurtarma süreci müşterimize bilgi verilerek ve onayı alınarak başlatılır. Silinen Dosyaları Geri Getirme programları ile yapılacak taramalarda verileriniz zarar görebilir. 

Elbette, yanlışlıkla silinen dosyanızın kurtarılabileceğini garanti edemeyiz , ancak özellikle de silindiğinden beri çok uzun zaman olmamışsa, kurtarılma olma olasılığı yüksektir.

Silinen dosyalar genellikle gerçekten silinmez, bunun yerine sadece gizlidir, başka bir şeyin üzerine yazılmasını bekler. Bu özellikten faydalanabilir ve geri almak istediğiniz silinmiş dosyaları firmamıza başvurarak kurtarabilirsiniz!

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Silinen dosyaları cihazınızdan kurtarma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için mutlaka firmamıza başvurunuz. 

Silinen dosyaları kurtarma için profesyonel cihazlarda kullanılabilir. Bu cihazların kendilerine özgü yazılımları vardır. Otomatik olarak harddiskinizi veri kurtarma cihazlarına bağladığınız takdirde geri yüklemek için sizlere dosya yapısını önünüze getirebilir. Bu esnada dosyaları kolayca kurtarabilirsiniz. 
Veri kurtarma uygulamalarını android cihazınızda kullanılabilir. Kaybolan verilerinizi kolayca bulmanız için android telefonunuz için çeşitli uygulamalar vardır. Silinen dosyaları nasıl geri getireceğiniz düşünürken birde çöp kutusunu kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. 

Silinmiş Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Gerekli Zaman : Dosyanın ne kadar süre önce silindiğine bağlı olarak, Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltma alışkanlıklarınız ve silmiş diğer bazı faktörler, sildiğiniz dosyaları kurtarmanız birkaç dakika veya bir saat kadar sürebilir.

Bilgisayarınızı kullanmayı bırakın! Belirli görevlerin yanı sıra, yapabileceğiniz en akıllı şey, silinen dosyayı içeren sürücüye veri yazmayı durdurmaktır.

Firmamız aşağıda belirtilen tüm dosya sistemi yapısından verileri kurtarabilmektedir.

Dosyalar FAT, NTFS, NTFS + EFS, MacOS HFS +, Linux Ext2 / Ext3 / Ext4, Unix UFS dosya sistemlerinden veri kurtarılabilir.

Dosyanız silindikten sonra Harddiskinizin üzerine asla veri yazmayınız. Mutlaka firmamıza başvurunuz..

                                                                            DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri  0312 425 02 04 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı