Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Video Netleştirme

Bulanık video netleştirme ve video netleştirme gibi internette her ne kadarda çeşitli ücretsiz programlar bulunsada bir çoğu işe yaramamaktadır. Bulanık bir videoyu netleştirmek için çeşitli ve pahalı yazılımlar olmakla beraber ayrıca video görüntü işleme ve bir takım görüntü tekniklerini bilmeniz gerekmektedir.

Firmamızda bulanık video netleştirme ve video netleştirme konusunda uzman personelimiz ve yazılımlarımız, programlarımız vasıtası ile müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz.

Video Nasıl Netleşir ?

Cep telefonlarından, güvenlik kameralarından, tabletlerden ve diğer görüntü alan cihazlardan alınan görüntüler, yaşanan netlik sorunları ve pixel kayıplarından dolayı net görünmezler. Dolayısı ile keskinlik ve bazı filtreler uygulanarak teknik olarak iyileştirmek ve ortaya çıkarmak mümkündür. Videonun  hem karanlık olan video aydınlatma hemde kontraslar, döngüler ve pixel yerleştirmeleri sayesinde videolar netleşebilmektedir. Bu netleştirmeleri eşitli programlar sayesinde mümkündür.

Eğer sizinde netleştirilmesini istediğiniz bir video kaydınız var ise firmamız size yardımcı olabilir.

Video Karşılaştırma  – Kişi Karşılaştırma ve Tespiti

Firmamızda videoda bulunan kişilerin , orjinal resimlerine bakılarak, ortaya konularak, belli bir hatlar doğrultusunda kişi tespiti yapılabilir ve firmamızda raporlanabilir.

Her türlü videolarınız uzman personelimiz tarafından netleştirme sağlanır..  0312 425 02 04 

video netleştirme

video netleştirme

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı