(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Video Netleştirme

Anasayfa » Video Netleştirme

Video netleştirme işlemleri, bulanık videoları  internette her ne kadarda çeşitli ücretsiz programlar bulunsada bir çoğu işe yaramamaktadır. Bulanık bir videoyu netleştirmek için çeşitli ve pahalı yazılımlar olmakla beraber ayrıca video görüntü işleme ve bir takım görüntü tekniklerini bilmeniz gerekmektedir.

Firmamızda Video Netleştirme Hizmetleri Verilmektedir. 

Video Netleştirme Nasıl Netleşir ?

Cep telefonlarından, güvenlik kameralarından, tabletlerden ve diğer görüntü alan cihazlardan alınan görüntüler, yaşanan netlik sorunları ve pixel kayıplarından dolayı net görünmezler. Dolayısı ile keskinlik ve bazı filtreler uygulanarak teknik olarak iyileştirmek ve ortaya çıkarmak mümkündür. Videonun  hem karanlık olan video aydınlatma hemde kontraslar, döngüler ve pixel yerleştirmeleri sayesinde videolar netleşebilmektedir. Bu netleştirmeleri eşitli programlar sayesinde mümkündür.

Hemen hemen her dijital görüntünün en azından biraz keskinleştirilmesi gerekir. Fotoğraf makinesinin kenar yumuşatma filtresinden aldığınız bulanıklığı gidermek için yakalama keskinleştirmeyi nasıl uygulayacağınızı öğrenin. Mümkün olan en keskin görüntüleri elde etmenin en iyi yolu, iki kez keskinleştirmektir: ilk önce görüntüleri kameranızdan çektiğinizde ve daha sonra tüm düzenlemelerinizi uyguladıktan sonra.

Çekimlerinizde daha keskin ve daha canlı bir görünüm istiyorsanız, videoyu keskinleştirmek önemli bir adımdır. Odak dışı videoyu tamamen düzeltemese de, yumuşak odaklı videolarınızı göze gevrek hale getirebilir, kremsi bir çekimin daha fazla ayrıntısını ortaya çıkarabilir ve görüntüyü görsel olarak aydınlatabilir.

Akıllı telefon kameramanlarına, post işlemeye güvenmekten başka çok az seçenek kalıyor ve DLSR meraklıları için, “kamera içi keskinleştirme” bir seçenek olsa da, istenmeyen gürültü üretebilir, işte bu noktada post-edit yardımcı oluyor.

Oyunları yüksek çözünürlükte çalıştırıyor olsanız bile oyunlarınızın biraz bulanık göründüğünü hissettiniz mi? Ya da belki bunları yüksek çözünürlükte çalıştıracak grafik gücünüz yok, bu yüzden bulanık grafiklere geçmek zorunda kalıyorsunuz

Eğer sizinde netleştirilmesini istediğiniz bir video kaydınız var ise firmamız size yardımcı olabilir.

Video Netleştirme  – Kişi Karşılaştırma ve Tespiti

Firmamızda videoda bulunan kişilerin , orjinal resimlerine bakılarak, ortaya konularak, belli bir hatlar doğrultusunda kişi tespiti yapılabilir ve firmamızda raporlanabilir.

Her türlü videolarınız uzman personelimiz tarafından netleştirme sağlanır..  0312 425 02 04 

video netleştirme
Video Netleştirme 4
video netlestirme

video netlestirme

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı