(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Malatya Veri Kurtarma

Anasayfa » Malatya Veri Kurtarma

Malatya Veri Kurtarma, Düşen bir sabit diskiniz veya başka bir cihazınız varsa ve verilerinizi geri almanız gerekiyorsa, doğru yere geldiniz. DataBase Veri Kurtarma aslında bulunan sadece iki temiz odalı veri kurtarma laboratuarları biridir içinde malatya veri kurtarma olarak bu bölgeyede hizmet vermektedir.  Fiyatlarımız genel olarak ulusal laboratuvarlardan% 30-40 daha az çalışır.

logo

Data Veri Kurtarma, veri kurtarma işinizde hemen çalışmaya başlayacaktır. Tüm çalışmalarımız,  ISO sertifikalı temiz oda ve veri kurtarma laboratuarımızda yerel olarak gerçekleştirilmektedir, bu nedenle, sürücünüzü kurtarma için başka herhangi bir yere göndermiyoruz. Bu, sabit diskinizin kurtarma için başka bir yere gönderilmesinin gerekmeyeceği anlamına gelir. Herhangi bir nedenden ötürü verileriniz kurtarılamazsa (ki bu nadirdir, ancak gerçekleşir), işi iptal edebilirsiniz ve kurtarma çalışmamız için hiçbir ücret talep edilmez. Tüm çalışmalarımız No Data = Hayır Maliyet Garantimiz ile desteklenmektedir.

Harddisk arızası yaşadıysanız, verilerinizi güvenli, mümkün olan en iyi fiyata kurtaracağız.

Data Veri Kurtarma, sektördeki en yetenekli veri kurtarma mühendislerine sahiptir ve sektördeki en gelişmiş ve uzmanlaşmış kurtarma ekipmanı ile birlikte Class 100 temiz oda işletmektedir. Ne tür bir sabit sürücünüz varsa veya hangi işletim sistemini kullanıyor olursanız olun, verilerinizi geri alabilirlsiniz, Malatya Veri Kurtarma, bunu bir ile iki hafta arasındaki endüstri standardından çok daha hızlı bir şekilde yapabilir ve gerçekleştirebilir. Çoğu durumda müşteri, sürücüyü onlardan aldıktan sonra 24-48 saat içinde geri alıyor. Geri yüklenemeyen küçük bir sürücü yüzdesi vardır, ancak Malatya Veri Kurtarma ile, sürücünüz dünyanın herhangi bir yerinde kurtarılabilirse, laboratuvarımız onu kurtarabilir.

Sabit sürücülerden ve SSD’lerden veri kurtarma. Cep telefonları-iOS ve Android, USB sürücüler, SD kamera kartları veri kurtarma.
Sabit sürücü hatası ihtarlarını yıkarken, Data Veri Kurtarma verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir. Verilerinizi hasarlı veya arızalı bir sürücüden güvenle taşıyabilen sabit oranlı veri kurtarma hizmeti sunuyoruz. Veri kurtarma ekibimiz kayıp fotoğraf koleksiyonlarını, müzik dosyalarını, QuickBooks veritabanlarını ve önemli belgeleri kurtarmaya yardımcı olabilir.
Son teknoloji donanım kurtarma seçenekleriyle özel veri kurtarma olanakları.

Malatya Veri Kurtarma

logo

logo

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı