(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Silinen Video Geri Getirme

Anasayfa » Silinen Video Geri Getirme

Silinen video geri getirme işlemi için öncelikle kullanıcıların en çok yaptığı hatalardan birisi hemen ücretsiz bir yazılım indirip, o yazılım ile kaybedilen videoyu aramak olur. Fakat şunu bilmelidirler ki bu ücretsiz veri kurtarma programları ile tarayıp çıkartılan videolar bozuktur.

Sebebi ise tam olarak veri bütünlüğünü sağlayamayıp, hardisk lba sektörlere zarar vermeleri ve verileri tam anlamıyla çıkartamadıklarıdır.

Silinen video geri getirme için öncelikle hangi cihazdan verinin kaybolduğu önemlidir. Eğer video harddiskten kaybolmuşsa şayet kesinlikle o harddiskin içine tekrar veri yazılmamasıdır. Eğer harddiskin üzerine tekrar veri yazılırsa, muhtemelen aradığınız veri bozuk çıkacaktır.

Kullanıcıların en çok yaptığı hatalardan birisi ise Telefondan silinen video geri getirmek apk indirip, indirtikten sonra taradıkları ve sağlam olduğuna inandıkları videoları, resimleri ve belgeleri aynı telefona tekrar kopyalamalarıdır.

Eğer profesyonel olarak bir yardım bekliyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

silinen video geri getirme

silinen video geri getirme

Silinen Video Geri Getirme

Silinen, kaybolan veya hasar gören video dosyalarının tüm formatları kurtarır. Depolama cihazları da dahil olmak üzere tüm işletim sistemlerinden ve farklı cihazlardan videoları kurtarıyoruz.

Gerekli belgeleri, fotoğrafları veya klasörleri yanlışlıkla sildiniz mi?

Bilgisayarı kullanmayı hemen bırakın veya harici depolama aygıtını (Usb bellek, harici sabit sürücü vb.) bilgisayarınızdan çıkarın!

Depolama cihazlarının çoğu, silinen dosyaların anında kaybolmaması, ancak depolama cihazı daha fazla kullanıldığında yeni verilerle üzerlerine yazılması ilkesine dayalı olarak çalışır.

Bu, ne kadar az etkinlik olursa, dosyalarınızı kurtarma şansının o kadar yüksek olduğu anlamına gelir.

Silinen video geri getirme Kameranızdan, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan silinen videoları kurtarma arayışınız burada durur. Bu yazıda, kaybolan veya silinen video dosyalarını kurtarmanın en kolay yolunu göreceksiniz. 

Tüm bunlar, profesyonel bir video kurtarma firması ile mümkündür.

silinen video geri getirme 2

silinen video geri getirme

Samsung Android cihazımda silinen bir videoyu nasıl geri yükleyebilirim?

Bu durumlarda cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Eğer teknik bilginiz yoksa root kendiniz yapmayınız.

Telefonu tamamen fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bu sebeblede ise verilerinize asla ulaşamazsınız.

Çünkü fabrika ayarlarına dönmüş telefondan veriler kurtarılmaz.

 

Android telefonlar oldukça şaşırtıcı cihazlardır, günümüzü nasıl geçirdiğimizde hemen hemen devrim yarattılar. Biz uyanmadan önce bir kahve yapıp gazete okuruz, bugünlerde uyanır uyanmaz önemli bir şey var mı diye telefonunuza bakarsınız ve kahvaltıyı hazırlarken en sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medyaya bakarsınız. bilgi için uygulamalar.

Silinen video geri getirme Medya tüketimimiz büyük ölçüde televizyon izlemekten cep telefonlarımızı kullanarak diğer çeşitli uygulamaları kullanarak en sevdiğimiz programları izlemeye geçti.

Harika bir fotoğraf çekmek için ağır video ve kameralar taşımak yerine, en sevdiğimiz hatıralardan bazıları artık her zaman cebimizde ve her an fotoğraf ve video çekebiliyoruz, aslında bir ton video görmek oldukça kolay ve elbette bir akıllı telefondan gelen sosyal medya platformlarındaki fotoğraflar.

Silme – Belki başka bir düğmeye basmaya çalışıyordunuz ama dikkatiniz dağıldı, sonunda çöp kutusu simgesine basıp bu seçimi onayladınız. Bunun bir hata olduğunu anladığınızda, çok geçtir, video dosyası silinmiştir.

Bozuk veriler – Verilerin bozulması nedeniyle liste daha da uzundur, ancak ne yazık ki, bu hala bazı kullanıcıların başına gelmektedir ve ele alındığından, şu anda hala böyle bir sorunun insafına kalmış durumdayız.

Çalınan telefon – Filmlerde gördünüz, daha önce arkadaşlarınızın deneyimlediğini duydunuz ve başınıza geleceğini hiç düşünmediniz ama oldu. Telefonunuz bir şekilde çalındı ​​ve onunla birlikte tüm anılarınız ve daha fazlası. Şimdi ne olacak?

Bilinmeyen hata – Eksik veri dosyalarının diğer nedenlerinden biraz daha nadir, ancak yine de tamamen indirebileceğiniz bir şey değil. Sebepsiz veya birden fazla nedenden dolayı olabilir, ancak işletim sistemini ve Android telefonlarla birlikte gelen uygulamaları mükemmelleştirene kadar, bu devam edecek bir sorundur.

Bozuk telefon – Yukarıdaki kullanıcıya çok benziyor, cep telefonunuzun iyi durumda olduğu anlaşılıyor, ancak birkaç gün sonra, o zaman mükemmel olmaktan uzak olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Veriler aniden kayboluyor, bazı ekran dokunmatik yüzeyleri artık yanıt vermiyor ve çok daha fazlası.

Hasar gerçekten kullanıcıya göre değişir, ancak umarım, veri hasarı olan bir telefona sahip değilsiniz ve kullanmıyorsunuzdur.

silinen video geri getirme

silinen video geri getirme

 

Liste devam edebilir, ancak şimdilik, videonuzun Android cep telefonunuzdan eksik olmasının en önemli nedenleri olduğunu söyleyelim. Artık neyle karşı karşıya olduğunuzu bildiğinize göre, olası bir çözüm firmamız size sağlayacaktır.

Silinen videoları geri getirebiliriz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı