(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Anasayfa » Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Söz konusu bilgisayar olduğunda sıklıkla karşılaşılan sorulardan bir tanesi veri kurtarma işlemidir. Pek çok önemli verimizi bilgisayarımızda depoladığımız için her ne kadar özenle korumaya dikkat etsek de verilerimiz bizim bilgimiz ve isteğimiz dışında silinebiliyor. Böyle durumlarda veri kurtarma için ne yapılabilir ilk aklımıza gelen soru oluyor.

Laptop ya da masaüstü bilgisayar bir yana bir de SD kartlara depoladığımız verilerin kurtarılması konusu vardır. Bilindiği gibi SD dediğimiz kartlar dijital cihazınız ne olursa olsun o cihazdaki verileri kopyalama, yedeklemeye yardımcı ürünlerdir. SD kartlar cihazın veri depolama kapasitesini artırdığı için günümüzde çok sık bir şekilde kullanılır. Bu sayede çok daha fazla veri yedeklenebilir.

SD Veri Kurtarma İşlemi Nedir, Nasıl Olur?

SD kart veri kurtarma ise SD karttaki verilerin yanlışlıkla ya da bir virüs nedeniyle silinmesi sonucunda yapılacak işlemdir. Bu işlem sonrasında SD karttaki silinen verilerin geri getirilmesi mümkün olabilir. Ancak bu işlemi de elbette alanında uzman bir kişi yapması gerekir.

Data Base Veri Kurtarma Hizmeti firması olarak SD kartlarınızdaki silinen verilerinizi geri getirmeye yardımcı oluyoruz. Her biri alanında uzman bilişim personelimiz ile verinizin büyüklüğü ya da içeriği ne olursa olsun kurtarmayı sağlıyoruz.

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Veri kurtarma işlemi öncesinde ise şu gibi konulara dikkat etmeniz gerekir:

  • Sildiğiniz dosyalar üzerine hiçbir şekilde veri yazdırmaya çalışmayın.
  • Aynı isimle veri yazdırmayın. Yazdırdığınız anda eski verilerinizin bozuk olarak dönme ihtimali yüksektir.
  • Eğer verileriniz kaybolmuş ise aramaya çalışmayın ya da farklı bir işlem gerçekleştirmeyin. Bu veri kurtarma işlemini de zorlayabilir.
  • Kaybolan verilerinizin geri alınabilmesi için profesyonel destek alın.
  • Firma olarak veri kurtarma ekibimizle sizlerin SD kartınızdaki silinmiş verilerinizi kendimize özgü yazılımlarımız ile kurtarmaktayız.

SD Karttaki Verilerinizi Zarar Görmeden Geri Getiriyoruz

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma, Hafıza kartı veri kurtarma, Günümüzde SD kartların kullanımı çok yaygınlaşmıştır. Sadece bilgisayar değil farklı dijital araçlarda da SD kartlar sıklıkla kullanılmaktadır. Video kameralar, fotoğraf makineler vb. Ancak depolanan önemli veriler özellikle de biçimlendirme yapılarak silinirse geri getirmek epey zor olabilir.

Biçimlendirme dediğimiz silme yöntemi verileri tamamen sildiği için normal silme işleminden çok daha ciddi bir işlemdir. Dolayısıyla verileri geri getirmek de profesyonel bir işlem gerektirir.

SD kart biçimlendirme ile veriler silinmiş ise bun verileri kurtarmanın bir yolu vardır. Bu da ancak profesyonel yazılım ve alanında uzman bir veri kurtarma operatörü ile yapılabilir.

Biçimlendirilmiş SD Kart

Biçimlendirilmiş SD Kart

Veri Kurtarma Yazılımlarımız ile Verileriniz Güvende

Veri kurtarma yazılımı en sık başvurulan yöntemdir. Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma, Ancak bu yazılımların verileri deforme şekilde geri getirme gibi durumları sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple veri kurtarma yazılımının profesyonel bir şekilde hayata geçirilmiş olması gerekir.

Sıfır hata ile verilerinizin güvenle kurtarılabilmesi için doğru bir veri yazılımı kullanımı şarttır. Firma olarak SD karttan veri kurtarma işlemlerinizi profesyonel yazılımlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede %97,5 oranında veri kurtarma yapabilmekteyiz.

Veri kurtarma yazılımları bize özel yapım olup firmamız yazılımcıları tarafından hayata geçirilmekte ve kullanılmaktadır. Eğer kayıp verilerinizin üzerine yeni içerik yazdırmadıysanız biçimlendirilmiş SD kartlarınızdaki eski verileri geri almanıza yardımcı olabilmekteyiz.

Veri kurtarma işlemlerimizde öncelikle hangi tür dosyaların kurtarılması gerektiğini belirliyoruz.

Dosyaların nerde kaybedildiği ne şekilde kaybedildiği (virüs yolu ile ya da yanlışlıkla silinmesi ile) belirlenip buna göre işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizler için kaybettiğiniz verilerinizi ön izleme ile sizlere sunuyoruz ve önemli bilgileriniz hangisi ise seçtiğinizde sizlere tüm verilerinizi geri getiriyoruz.

Bizlerden alacağınız SD kart veri kurtarma hizmetinin yanı sıra hafıza kartı verileri, Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma, geri dönüşüm kutusu silinmesi ile kaybolan veriler, sistem çökmesi ile kaybedilen veriler, sisteme sızan zararlı yazılımlar (virüs) nedeniyle kaybedilen verileri sizler için geri getirmekteyiz.

SD kartınızdaki verilerin ister bir kısmı silinmiş olsun ister tamamı bizlerden SD veri geri getirme hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınıza format uyguladığınızda kaybolan verilerinizi de yine özel yazılımlarımız sayesinde getirebilmekteyiz.

Hafıza kartı ve özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz..

Hem SD kart verilerini hem de bilgisayar ya da laptop içerisindeki kaybolan verilerinizi sizler için geri getiriyoruz.

SD kart veri kurtarma hakkında aklınıza takılan soruları sormak ve veri kurtarma hizmeti kapsamında bizlerden destek almak için bizleri Data Base Veri Kurtarma Hizmetleri telefon numaralarımızdan günün her saati arayabilirsiniz.

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

Biçimlendirilmiş SD Karttan Veri Kurtarma

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı