(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Anasayfa » Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi hiç şüphesiz veri kurtarmadır. Veri kurtarma var olan verilerin bir şekilde istemli ya da istemsiz silinmesidir. Verilerin kurtarılması için ise bazı operasyonel işlemler gerekir. Bu işlemlerin profesyonel bir şekilde yapılması gerektiği de esastır. Aksi halde verilerin kurtarılması söz konusu olmazken mevcut harddiske de zarar verme durumu ortaya çıkabilir. Database Veri Kurtarma firması olarak harddiskinizin tipi, boyutu, verilerinizin büyüklüğü ne olursa olsun veri kurtarma işlemini profesyonel bir şekilde sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Maxtor Harddisk Verileri Nasıl Kurtarılır?

Maxtor harici harddiskler özellikle kendi klasmanında bir fark yaratmıştır. Özellikle Seagate’in Maxtor’u satın aldıktan sonra piyasada bir markalaşma söz konusu olmuştur. Yani kısaca piyasada kalitesinden ödün vermeyen harddisklerden bir tanesi Maxtor harici disklerdir.

Maxtor harici harddisklerin boyutları 80GB, 120GB, 250GB gibi farklı kapasitelerde tüketicilere sunulmaktadır. Cihazın pek çok kullanışlı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de sadece tek tuşla yedekleme alınabilmesidir. Bu sebeple harddisk kullanıcılarının favorilerinden bir tanesi olduğu gerçektir.

Maxtor harddisklerin bir önemli özelliği de disk tabanlarında darbe emici materyal kullanılmış olmasıdır. Pek çok özelliğine ve çoğu kullanıcının favorisi olmasına rağmen Maxtor harddisklerde de veri kaybı söz konusu olabilmektedir. Veri kaybı pek çok nedenden ötürü gerçekleşmektedir. Zaten harddisk kullanıcılarının pek çoğunun karşılaştığı bir şeydir. Ancak veri kurtarma dediğimiz işlemlerle Maxtor marka harddisklerdeki kaybolan verileri yeniden geri getirme söz konusu olabilmektedir.

Maxtor markasına baktığımızda karşımıza 2.5″ ve 3.5″ hard disk ile taşınabilir disk, masaüstü disk, notebook disk, SSD gibi çeşitler çıkmaktadır. Maxtor markasının en eski sürümlerinden en yenilerine kadar tüm harddisk modellerinde veri kurtarma işlemlerini yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak Maxtor veri kurtarmada hangi tür harddisklerle uğraşmaktayız? Bunlar:

  • Formatlanmış diskleri kurtarma.
  • Hasar almış diskleri kurtarma.
  • Harddisk kart değişimi yapma.
  • Silinmiş dosyalardan veri kurtarma.
  • Dışarıdan herhangi bir etki ile kaybolan verileri kurtarma.
  • Cryptolocker veri kurtarma.

Yukarıda saydığımız bir ya da birden fazla nedenden ötürü kaybolmuş herhangi bir veriniz ya da verileriniz varsa sizler için kurtarıyoruz. Eski verilerinizin yeniden kullanılabilir hale gelmesi için firma olarak farklı donanımsal ve yazılımsal araçlardan faydalanıyoruz. Maxtor marka diskleriniz de dahil olmak üzere tüm disklerde veri kurtarma çalışmalarını profesyonele ekibimizle birlikte yürütmekteyiz.

Maxtor harddisk veri kurtarma işlemi öncesinde harddiskinizi tarıyor ve olası sorunları çıkarıyoruz. Akabinde ne kadar veri kurtarılabildiğine, hasara odaklanıyoruz ve sizlere fiyat çıkarıyoruz. Bu şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Garantili Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Firma olarak sizlere gerekli analizler yapıldıktan sonra ne kadar verinin kurtarılıp kurtarılamayacağı bildirilmektedir. Ancak bizler son güncel yazılımlar ve donanımları kullandığımız için %99 oranında bir başarı sağlamaktayız. Bu sebeple bizlerden alacağınız veri kurtarma hizmetinden memnun kalmamanız söz konusu olmayacaktır. Her biri alanında uzman personelimiz ile sizlere veri kurtarma adına bir takvim çıkarıyoruz ve en kısa zamanda verilerinizin kurtarılması adına işlemlerimize başlıyoruz.

Bizler Maxtor da dahil olmak üzere her marka harddiskten silinmiş verileri güvenle geri getirmekte, kurtarmaktayız. Dosya ve verilerinizin büyüklüğüne bakılmaksızın her türlü işlemi yapmaktayız. Bizlerden veri kurtarma fiyatları bağlamında bilgi de alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine her daim öncelik veren firmamız verilerinizin son teknoloji ekipmanlarımız ve yazılımlarımız ile kurtarılmasını olanaklı kılıyoruz.

maxtor harddisk veri kurtarma

maxtor veri kurtarma

Yıllardır veri kurtarma konusunda uzmanlaşmış personelimize harddiskinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Ön inceleme 1 gün içerisinde yapılmakta ve veri kurtarma operasyonu sizin bilginiz ve onayınız dahilinde gerçekleştirilmektedir. Maxtor harddiskler günümüzün en popüler ve en çok kullanılan harddisklerindendir.

Bu bağlamda Maxtor veri kurtarma hizmetimizden çok sayıda insan faydalanmakta ve memnun almaktadır. Zaten Maxtor harddisk veri kurtarma hizmetimizi alan kişilerin yorumlarını okduğunuzda ne denli garantili ve temiz bir iş yaptığımızı kendiniz de görebilirsiniz.

Maxtor için daha fazla bilgi için tıklayınız..

Verileriniz herhangi bir nedenden dolayı silinmiş ise kesinlikle bir müdahalede bulunmadan bizlere harddiskinizi iletmeniz yerinde olacaktır. Herhangi bir bilinçsiz müdahale daha büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Bizlere web sitemizde yer alan adresimizde, telefon numaramızdan ulaşabilir dilerseniz bilgi formunu doldurarak bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Database Veri Kurtarma olarak verilerinizin güvenliği bizim sorumluluğumuzdadır. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.

Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Maxtor Harddisk Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı