(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vmfs Data Recovery

Anasayfa » Vmfs Data Recovery

Vmfs Data Recovery, VMware sanal makineleri, iş ortamında en yaygın olanıdır. VM verilerini depolamak için kendi dosya sistemlerini kullanıyorlar. Daha önce de söylediğimiz gibi VMFS olarak adlandırılıyor. VMFS sürüm 3, 4, 5 ve 6’yı, 64 TB’a kadar bölümleri, 2 TB’den büyük dosyaları, üzerlerinde 100.000.000’den fazla dosya bulunan VMFS6 sürücülerinden vmfs data recovery işlemi yapılmaktadır.

İşi Uzmanına Bırakın.  Acil Hat : 0552 724 06 06 

vmfs veri kurtarma1

vmfs veri kurtarma1

Özel bir RAID denetleyicisi hasar görmüş veya erişilemez olsa bile bozuk bir RAID dizisi yeniden yapılandırması sağlar.

JBOD, RAID 0, 1, 1E, 4, 5, 5R (HP RAID 5), RAID 6, 1+0, 5+0 ve 6+0 desteği ile VMFS  Recovery işlemi, sanal makine disklerini güvenli ve bozuk sabit disklerden geri yükler sürücüler ve RAID dizileri, bozuk verilere erişmesine ve ardından sağlıklı bir VMFS diskinden olduğu gibi kurtarmasını yapmaktayız.

Vmfs Data Recovery

PANİK YAPMAYIN !!  LUN’da yeni VMFS OLUŞTURMAYIN çünkü eski bölüm tablosunun üzerine yazacaktır.

ESX Sunucu Kurtarma

ESX sunucularından sanal PC görüntülerini kurtarabiliriz. Bu durumda  iki aşamalı bir prosedür gerçekleştirir. İlk aşamada, hasarlı bir ESX/ESXi depolaması kurtarılır, tamamlanır tamamlanmaz ve VMFS Recovery’nin ayrı sanal makinelere ve bunların VDMK disklerine erişimi olur, ikinci aşama işlenir. VMFS Data Recovery, tahmin dosya sistemi ve disk yapılarını yeniden oluşturarak VMDK dosyaları içindeki verileri analiz eder ve kurtarırız.

vmfs data recovery

vmfs data recovery

Daha fazla bilgi için tıklayınız..

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı