(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma

Anasayfa » Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma
Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma
Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma

Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma, işimizi ve günlük hayatta kullandığımız pek çok şeyde kullanıcı kolaylığı sağlayan sistemlerdir, ancak yapacağımız en ufak hata bile istemediğimiz sonuçların yaşanmasına neden olabilir. Örneğin bilgisayar kullanmayı bilmeyen bir kişinin yanlışlıkla “Delete” tuşuna basması tüm planları alt üst etmek için yeterlidir.

Peki bilgisayarda bilerek yada bilmeyerek silinen verileri kurtarmak mümkün mü? Mümkünse bunun için yapılması gereken nedir?

Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma

Teknolojinin ilerlemesi bilgisayarların gelişimini hızlandırırken beraberinde de belleklerini artırdı. Günümüzde tüm bilgisayarlar ek donanımlarla güçlendirilebildiğinden dolayı saklama alanları da istenilen boyutta yükseltilebiliyor. Dolayısıyla işiniz ve arşiviniz için kullandığınız bilgisayarınızda meydana gelen bir arıza tüm işinizi kaybetmenize neden olabilir. Bu ve bunlar gibi felaket senaryolarına karşı ikinci bir planınız olması çok önemli eğer yoksa işiniz gerçekten de çok zor.

Database.com.tr bilerek ya da bilmeyerek bilgisayarınızdan silinen verilerinizin kurtarılmasını sağlar. Veri kurtarma oranımız % 95 üzerindedir. Bu da kaybolduğunu düşündüğünüz verilerinizi tekrar kazanmanız anlamına gelecektir. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçecek bilgisayarınızı bize getirmek olmalıdır.

Bilgisayarlarda silinen veriler arasında resimlerde vardır ve bunlar en çok karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Peki, bilgisayarınızda sakladığınız resimleriniz bilmeden silindiğinde ne yapmanız gerekir?

Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma

Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma

Bilgisayardan Resim Kurtarma

Biçimlendirilmiş diskten veya bilgisayardan silinen resimlerinizi geri getirmenin birden fazla yöntemi vardır. Örneğin verileriniz ilk sildiğinizde çöp kutusuna gider. Dolayısıyla çöp kutusunu geri al dediğinizde verilerinizi sildiğiniz yere tekrardan gidecektir. Dolayısıyla bu işlem silinen bir veriyi geri getirebilmek için yapılan en kolay ve hızlı işlemdir. Ancak verilerinizi tamamen silmişseniz bu durumda işler biraz daha karmaşık hale gelecektir. Çünkü bazı verileri bilgisayarınıza kuracağınız yazılımla da çözebilmeniz mümkün olmayacaktır.

Bilgisayardan silinen resimleriniz ya da verilerinizin tamamını kurtarabilmenin en kesin yöntemi bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Verileriniz bilerek ya da bilmeyerek yanlışlıkla silinmiş ve kurtaramayacağınızdan eminseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayardan Silinen Veri ve Resimleri Kurtarma işlemleri için uzman mühendis kadromuz hizmetinizde. 

Ankara’da veri kurtarma merkezi aradığınızda bizimle https://database.com.tr/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı