(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bulanık videoyu netleştirme programı

Anasayfa » Bulanık videoyu netleştirme programı

Bulanık videoyu netleştirme programı olarak, En muhteşem fotoğrafları videoya çektiniz ve bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için sabırsızlanıyorsunuz. 

İlk birkaç dakika için, her yerde ooh ve aaa’lar var ama aniden resimler bulanık ve lekeli hale geliyor.

Endişelenmeyin – bulanıklıklar düzeltilebilir.

Bulanık videoyu netleştirme programı

Bulanık videoyu netleştirme programı

Videoların bulanıklaşmasına neyin sebep olduğunu görelim

Yavaş bir İnternet bağlantı hızınız varsa, sınırlı bant genişliğiniz varsa veya yüksek İnternet trafiği varsa, videonun kalitesi düşer. 

Bazen hızlı hareket eden nesneler bir video kamera ile çekildiğinde, keskin ayrıntılar kaybolur ve kenarlar lekeli ve bulanık hale gelir. 

Yanlış odak, yanlış çözünürlük, sığ alan derinliği, video sıkıştırma sorunu da ses ve video bulanıklığına katkıda bulunan faktörlerdir.

Bulanık videoyu netleştirme programı

En bilinen yazılımlar Adobe After Effects programıdır. Bu program ile bulanık videoları netleştirebilirsiniz.

Genel olarak, bulanıklık efektleri bir pikselin etrafındaki alanı örnekler ve piksele, örneklenen değerlerin ortalaması olan yeni bir değer atar. 

Artan bulanıklık, boyut ister yarıçap ister uzunluk olarak ifade edilsin, örneğin boyutunun artmasının sonucudur.

Bulanık videoyu netleştirme programı

Bulanık videoyu netleştirme programı

Bazı bulanıklaştırma efektlerinin Kenar Piksellerini Tekrar Et seçeneği vardır. 

Bu seçeneği, bulanıklaştırma algoritmasının, katmanın kenarının ötesindeki piksel değerlerinin kenar piksellerinin değerleriyle aynıymış gibi çalışmasını sağlamak için seçin. 

Bu seçenek, kenarları keskin tutarak kararmalarını ve daha şeffaf hale gelmelerini önler; bu, ortalamanın çok sayıda sıfırla alınmasının sonucudur. 

Bulanıklaştırma algoritmasının, katmanın kenarının ötesindeki piksel değerleri sıfırmış gibi çalışmasını sağlamak için bu seçeneğin seçimini kaldırın.

Diğer programlar ise kullanacağınız,

AVS Video Editor, vReveal veya Movavi video suite gibi yazılım programları kullanılarak, bulanık video bulanıklaştırılamaz.

Bununla birlikte, keskin ve ayrıntılı bir çekim beklemeyin – beklediğiniz şey, resimlerin yeniden netlenmesi ve eskisinden daha net olmasıdır.

Bu, birkaç saat içinde kaliteli videolar üretmenize yardımcı olan basit ve kullanımı kolay bir video düzenleme yazılımıdır. 

Zengin özelliklere sahip veya çok karmaşık olmayabilir, ancak basit, güzel görünümlü bir ev videosu oluşturmak istiyorsanız, alabileceğiniz en iyi yazılımla ilgilidir.

 Net bir arayüz, basit ve kolayca gezinilebilir düzen, hızlı video düzenleme hızı ile yeni başlayanlar için harika.

Bulanık videoyu netleştirme programı

Bulanık videoyu netleştirme programı

Bulanık videoyu netleştirme programı Movavi video paketi, TV alıcılarından, DV kameralardan video yakalama kapasitesine sahiptir ve ses ve video formatları için geniş destek sağlar. 

200’den fazla taşınabilir cihaz için destek sunma, 170’den fazla medya formatı arasında video aktarımını destekleme ve videoların kolay yüklenmesini sağlama yeteneği ile Movavi Video Suite’in birçok kişi tarafından tercih edilmesi şaşırtıcı değil. 

Videoların düzenlenmesi ve videoların paylaşılması söz konusu olduğunda, bu video paketi çok kullanıcı dostudur ve kullanımı kolaydır.

Görüntü Netleştirme hakkında diğer bilgiler için tıklayınız.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı