(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kayıp veya Silinen Dosyaları Kurtarma Nasıl Yapılır ?

Anasayfa » Kayıp veya Silinen Dosyaları Kurtarma Nasıl Yapılır ?

Kayıp veya Silinen Dosyaları Kurtarma Nasıl Yapılır ? Öncelikle kayıp ve silinen dosyaları kurtarmanın bir çok yolu vardır. Windows kayıp klasörü kurtarma ve dosyalarınızı tekrar kurtarma gibi bir takım yöntemler vardır. Eğer bu yöntemleri her ne kadarda denemenize rağmen dosyalarınızı bulamıyor iseniz veya bulduğunuz dosyalar bozuk ise, bulunan dosyalar tekrar kopyalamayınız.

Bilgisayarınızda bir dosya bulamıyorsanız veya bir dosyayı yanlışlıkla değiştirdiyseniz veya sildiyseniz, onu bir yedekten geri yükleyebilir (Windows yedekleme kullanıyorsanız) veya önceki bir sürümden geri yüklemeyi deneyebilirsiniz . Önceki sürümler, Windows’un bir geri yükleme noktasının parçası olarak otomatik olarak kaydettiği dosya ve klasörlerin kopyalarıdır. Önceki sürümlere bazen gölge kopyalar denir .

İnternette bu gibi dosyaları geri getireceğini söyleyen bir çok program vardır. Bu programlar veri kurtarma programları olarak adlandırılabilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, bulunan dosyaların bozuk olarak ortaya çıkmasıdır. Bunun sebebi ise sektör kaybıdır veya diskinizde oluşan badsektör hatalarıdır. Windows10 da C Sürücünüzün üzerine sağ tuş yapıp kayıp klasörü geri al seçeneği ile tekrar silmiş olduğunuz klasörü geri getirebilirsiniz.

Ayrıca bu gibi durumlarda eğer teknik bilginiz yok ise lütfen geri dönüşümü mümkün olmayacak işlemler yapmayınız. Firmamıza başvurduğunuz takdirde sizlere bu konuda yardım etmeye hazırız. Profesyonel veri kurtarma firması olarak uzman teknisyenlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacak ve verilerinizi geri getirecektir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız..

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı