Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Klasör Şeklindeki Verileri Kurtarma

Klasör şeklindeki verileri kurtarma konusuna açıklık getireceğimiz bu makalemiz, bize gelen soruların büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Günümüzde bilgisayardaki veri kayıplarının en büyük nedeni klasör halinde saklanan verilerin yanlışlıkla silinmesidir.

Bu dosyaları bazı yazılımları kullanarak getirebilirsiniz, fakat bu işlem için öncelikli olarak kullandığınız yazılımı anlamanız ve kurtarmayı istediğiniz verilerinizin önemini anlamanız gerekiyor. Eğer ki kurtarmak istediğiniz verileriniz çok değerli, işinizle ilgiliyse bu durumda işi riske atmadan mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Klasör şeklindeki verilerin içerisinde genellikle eski anıları içeren fotoğraflar ve videolar yer almaktadır. Dolayısıyla bunların önemi de hepimiz için ciddiyet içerir.

Veri kurtarma merkezimiz bu konuda profesyonel bir hizmet sağlayıcısıdır. Bilgisayarınızdaki ve cep telefonunuzdaki klasör halinde silinmiş olan veriler, özel kullandığımız teknoloji ve yazılımlar sayesinde sorun yaşamadan geri getirilebilir.

Firmamız biçimlendirilmiş harddiskten veri kurtarma, silinen verilerin kurtarılması, cep telefonundan silinen verilerin kurtarılmasının yanı sıra güvenlik sistemlerinin daha iyileştirilmesine kadar pek çok alanda uzman hizmet sağlamaktadır. Tüm bu sistemleriniz içerisindeki klasör halinde bulunan silinmiş dosyalarınızın geri getirilmesi de mümkündür.

Klasör Şeklinde Veri Kurtarma Nasıl Kurtarılır?

Klasör halindeki silinmiş verilerinizin hiçbir kayıp yaşanmaması için uzman ekiplerimiz çalışır ve size güvenilir bir hizmet sağlayacaktır. hazır veri kurtarma programları genellikle sayılı ve alfabe şeklinde sıralar karmakarışık bir hale dönüşür.  Biçimlendirilmeden veya silinmeden önceki hali klasör şeklinde geri gelmesini istiyorsanız o zaman profesyonel bir hizmet almanız gerekir.

Gelişmiş algoritmalı cihaz destekli, klasör şeklinde veri kurtarma işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Günümüz bilgisayar yazılımları tek algoritmalı olduğundan dolayı kurtarmayı temel ve basit bir şekilde gerçekleştirir. Bunun anlamı da şudur.

Yanlışlıkla bilgisayarınızdaki bir diskten resim ya da Word şeklinde bir dosyayı sildiniz bu durumda bilgisayarınıza format atmadan sildiğiniz resim ya da Word dosyasını geri kurtarabilirsiniz. Ancak diskin tamamını silerseniz bu durumda klasör halinde kurtarmanız mümkün değildir.

Cihazınızdaki verilerinizi klasör halinde istemeden silmişseniz bizimle iletişime geçtiğinizde kurtarmasını sağlarız.

Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayabiliriz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı