(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Samsung Harddisk Veri Kurtarma

Anasayfa » Samsung Harddisk Veri Kurtarma

Samsung harddisk veri kurtarma, samsung harddisklerinin dünya çapında en ünlü elektronik cihaz üreticilerinden biridir. Birçokları arasında, Samsung sabit diskleri, dosya biçimlerinden bağımsız olarak dosyaların çeşitliliğini saklamanızı sağlayan çok popüler bir depolama aygıtıdır. Ancak, bazen bilinen veya bilinmeyen nedenlerden dolayı Samsung sabit diskinden veri kaybetme olasılığı vardır.

Firmamız Samsung harddisklerinden, harici harddisklerden, laptop harddisklerinden veri kurtarma hizmeti sunmaktadır.

Samsung sabit disk yanlışlıkla silinmesi, virüs saldırıları, biçimlendirme, bölüm kaybı ve işletim sistemi bozulma vb. Nedeniyle veri kaybettiyseniz ya da Samsung sabit disk veri kaybının nedenini, karmaşık ve uzun süre beklemeyle  veri kurtarmazsınız. Samsung sabit disk sürücüleri kurtarmak için önce bazı veri kurtarma yazılımı deneyebilirsiniz. İnternetteki ücretsiz veri kurtarma yazılımları yanlış bir veri kurtarma işlemini başlatabilir. Samsung sabit disk sürücülerinden gelen verileri güvenli ve kolay bir şekilde almak için mutlaka veri kurtarma laboratuvarları ile çalışmalısınız..

Samsung Harddisk Veri Kurtarma

samsung2 Database.com.tr

Samsung sabit disk sürücüsü kullanıcılarının çoğu, yanlışlıkla saklanan verileri kaybetmişlerse sorunlu olmalıdır. Aslında, Samsung sabit disk veri kaybının iki ana nedeni vardır: mantıksal ve fiziksel. Mantıksal başarısızlık genellikle bir dosya sistemi bozulması, virüs, sürücünün yanlışlıkla biçimlendirilmesi veya silinmesi nedeniyle olur. Ama Samsung sabit disk hala sistem BIOS tarafından tanınan, mantıksal sorun sadece Samsung sabit diski erişilemez yol açar. Örneğin, bazen işletim sistemini yeniden yüklediğimizde ya da bölümü FAT’dan NTFS’ye dönüştürdüğümüzde bölümü biçimlendirmek gerekir; eğer dikkat etmezsek, ve tüm veriler biçimlendirmeden sonra kaybolur. Ayrıca, birkaç hızlı tıklamadan sonra yararlı ve değerli verilerin de silinebileceğini görmemiz de kaçınılmazdır. Virüs enfeksiyonu sonrası da verilerimizi kaybedebiliriz.

Fiziksel arızalı harddisklerinize hiç bir şekilde müdahale etmeyiniz. Mutlaka laboratuvar ortamında fiziki müdahale görerek veri kurtarılması yapılması gerekmektedir. Yanlış bir müdahale verilerinizi sonsuza kadar kurtarılamayacak bir duruma sokar.

Bozulan harici harddisk veri kurtarma işlemi yaptırırken internette bulunana ücretsiz veri kurtarma programları ile asla veri kurtarmaya çalışmayınız.

Açılmayan harddiskten veri kurtarma işlemi yaparken , laboratuvar ortamının dışında diskinizi asla açmayınız.

Arızalı harddiskten veri kurtarma programı adı altında yayınlanan hiç bir programa itibar etmeyiniz ve güvenmeyiniz.

Harici harddisk veri kurtarma işlemi yaptırırken mutlaka uzman ve profesyonel kişilere danışınız.

Harici harddisk kurtarma programı adı ile indirdiğiniz hiç bir program işinize yaramayacaktır.

DataBase Veri Kurtarma Laboratuvarı sizlere verilerinizi kurtarılması için en uygun ve en profesyonel şekilde sizlere hizmet etmektedir.

Samsung Harddisk Veri Kurtarma konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız..

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı