(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Silinmiş Dosya Kurtarma

Anasayfa » Silinmiş Dosya Kurtarma

Silinmiş dosya kurtarma işlemlerine bakıldığı zaman, sildiğiniz, yeniden biçimlendirdiğiniz veya dosyalarınızı kaybolduğunuzda bir şekilde kaybolmuş ise size yardımcı olabiliriz. Sabit diskinizde dosyalar silindiğinde hala bellekte kalırlar. Bu verileri sektördeki en yüksek başarı oranlarıyla elde edebiliyoruz. Mühendislerimiz, sisteminizi yeniden eder ve silinen dosyalarınızı yeniden kurtarabilir.

Unutulan medyayı çalıştırmaya devam etmenin verilerin kurtarılamaması riskini arttırdığını unutmayın. Tam bir kurtarma için en iyi şans, profesyonel bir firmaya ihtiyacınız vardır.

Silinmiş Dosya Kurtarma

Silinmiş Dosya Kurtarma

Silinmiş Dosya Kurtarma

Silinen Veri kaybının stresli bir durum olabileceğini biliyoruz. Size rehberlik etmek, sorularınızı veya endişelerinizi cevaplamak ve kaybedilen verilerinizi kurtarmak için buradayız. Veri kurtarma sürecinizi mümkün olduğunca ağrısız ve stressiz hale getirmek için çaba göstereceğiz.

Yanlışlıkla dosyalarımı Windows 7 bilgisayarından sildim. Daha önce bir ofis belgesini Geri Dönüşüm Kutusu’ndan sildim. Bence kalıcı olarak silindiler. Bu dosyaları almak istiyorum ancak ne yapılması gerektiğini bilmiyorum. Silinen dosyalar nasıl alınır?

Kayıp müşterilerin benzer kayıpları var. Şimdi, artık bunun için endişelenmenize gerek yok. Çünkü firmamız, silinmiş dosyalarınız hakkındaki tüm kafa karışıklığınızı çözmenize yardımcı olabilir. Dosyaların yanlışlıkla silinmesi veya Geri Dönüşüm Kutusundan boşaltılması önemli değildir,

Silinmiş dosya kurtarma durumunda veya Harddisk Veri Kurtarma için  firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.   

Verilerinizi kurtarabiliriz.

silinmişdosyakurtarma Database.com.tr
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı