(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Merkezi Ankara

Anasayfa » Veri Kurtarma Merkezi Ankara

Veri Kurtarma Merkezi Ankara , Mekanik ve elektriksel arızalar, yazılım bozulması veya insan hatası nedeniyle fiziksel ve mantıksal hasarlardan kurtarma alanında faaliyetlerimiz;

  1. Önyükleme yapmayan bilgisayarlar
  2. Erişilemeyen sürücüler ve bölümler
  3. Çalışmayan veya veri yüklenemeyen uygulamalar
  4. Bozuk veri ve virüsler
  5. Sabit disk bileşen arızası (Tıklama sesi, HD dönmüyor)
  6. Sabit disk çöküyor
  7. Tahrike yangın ve su hasarı
  8. Medya yüzey diskinde kirlenme ve hasar
  9. Sabit sürücü birimlerinin bölümlerinin yanlışlıkla yeniden biçimlendirilmesi
  10. Kazara silinen veriler

Veri Kurtarma Merkezi Ankara

Veri kurtarma hizmetleri, kurtarma potansiyelini belirlemek ve inceleme için sağlam fiyat teklifi sağlamak için bir teşhisle başlar. İlk teşhis, laboratuvar ekipmanımızı kullanarak başarı için bir potansiyel olup olmadığını belirler. Eğer öyleyse, birinci önceliğimiz , harddisk medyasında verilerin ham görüntüsü yaratarak mantıksal analizin veri kaybı durumunun doğasını belirleyebilmesidir. Medya erişilemiyorsa, laboratuvarımız bileşenleri test edecek ve fiziksel hasarın boyutunu belirlemek için harddiski inceleyecektir.

Çöken sabit disklerin kurtarılması, genellikle temiz bir oda ortamında ortam üzerinde çalışmayı ve ham görüntüyü yaratmak için özel donanım ve yazılım araçlarını içerir. Başarısız bileşenler tipik olarak elektronik, okuma / yazma kafaları, baş tertibatları, mıknatıslar ve tahrik motorları içerir.

iphone veri kurtarma ankara adresimizde tüm telefonlardan veri kurtarma çalışmaları yapmaktayız.

cep telefonu veri kurtarma ankara olarak bize telefon eden tüm müşterilerimize teknik destek sağlamaktayız.

database veri kurtarma hizmetleri ISO 9001 belgeli kendi laboratuvarında uzman mühendis kadrosu ile kurumsal hizmet vermektedir.

veri kurtarma programı ücretsiz olarak internetten indiren ve başarısız olan müşterilerimiz daha detaylı bilgi için bizlere başvurabilirler..

Mantıksal veri kurtarma , düşük seviyeli veri kesimlerini inceleyerek ham görüntü kullanır ve önemli verilere erişmek için hangi dosya sistemi yapılarına ihtiyaç duyulduğunu belirler. Bazen varolan dosya sistemi yapıları eksik veya hasar görmüş, bu nedenle bu veriler doğrudan bir veya daha fazla ham görüntünün fragmanından çıkarılmalıdır.

Bir kurtarma başarıyla gerçekleştirildiğinde, dosya listeleri oluşturulur ve veri geçerliliği ve bütünlüğü kontrol edilir.

Kurtarma sonuçları, başarılı bir kurtarma sürecinin doğrulamasının bir parçası olarak müşteriye gönderilecektir.

Elde edilen verileri müşteri ile paylaşılarak bilgi verilir.

Veri kurtarma merkezi çankaya/ankara adresimizde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Daha fazla bilgi için tıklayınız..

Veri Kurtarma Hizmetleri – ANKARA – 0312 425 02 04

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı