Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

4 Adımda Hafıza Kartından Veri Kurtarma

Akıllı cihazlar günlük hayatta işimizi çoğu yerde kolaylaştırıyor. Telefonlar, tabletler, fotoğraf makineleri ve daha birçok benzer cihazlar. Gelişen teknoloji beraberinde makineleri nasıl küçültüyorsa yaptıkları işlemleri de bir o kadar büyütüyor. Bu cihazların yaptığı görevler çoğalırken elde edilen verilerin saklanması da önemli hale geliyor.

Bir cihazın hafızası ne kadar büyük olursa olsun yaptığı işleve göre yine de yetmeyecektir. Dolayısıyla bu verileri saklayabilmenin en kolay yolu da hafıza kartları olarak karşımıza çıkıyor.

Hafıza kartları kullanıldığı cihazlara göre farklı boyutlarda olabiliyor. Bazı kartlar küçük, bazıları ise büyük. Küçük boyutlu hafıza kartlarının belleği bazı durumda büyük bir hafıza kartından daha fazla olabiliyor. Bunun için hafıza kartlarının akıllı cihazlar için çok önemli ve vazgeçilmez olduğunu söyleyebiliriz. aşağıda bozuk hafıza kartlarından verileri alabilmek için neler yapılması gerektiğini açık bir şekilde ifade ettik.

4 Adımda Hafıza Kartından Veri Kurtarma

4 Adımda Hafıza Kartından Veri Kurtarma

Flash bellek veri kurtarma hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Adım:

Hafıza kartının bozuk olup olmadığını anlayabilmek için öncelikli olarak başka bir cihazda deneyin. Bu sayede durumundan emin olabilirsiniz.

  1. Adım:

Bazı durumda hafıza kartı sağlam olsa da cihaz kartı okumayabiliyor. Örneğin işletim sistemi hatası ya da sürücünün güncel olmaması gibi nedenler.

  1. Adım:

Hafıza kartınızı bilgisayara takın. Eğer bilgisayar kartı okumuyorsa o zaman kartınızda hasar olabilir. Bu yapısal bir hasar ise o zaman teknik müdahale edilmesi gerekir.

  1. Adım:

Hafıza kartı içerisindeki dosyaları okuyabiliyor, fakat kaydedemiyorsanız bu durumda kartınız yazmaya karşı korumaya almış olabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bu 4 madde doğrultusunda halen hazfa kartınızdaki verilerinizi kurtaramıyorsanız o zaman format atmanız gerekiyor. Yapmanız gereken üzerine yeni dosyalar kaydetmeyin ve cihazınızı atmayın.

Hafıza kartınızı alıp veri kurtarma merkezimize getirdiğinizde uzman teknisyenlerimiz hafıza kartınızı inceleyerek gerekli kurtarma çalışmalarını başlatacak ve hafıza kartınızdaki verilerinizi hatasız bir şekilde almanızı sağlayacaktır.

Hafıza kartınızın içindeki veriler önemliyse hiç karıştırmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri kurtarma sorunlarınızla ilgili bize https://database.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı