Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

En iyi hard diskler

En iyi Hard diskler nelerdir sorusunu herkes genelde bir araştırma içine girmişlerdir.  (veya belki birden fazlasına) sahip olmak, dijital yaşamınızı çok daha kolay hale getirecektir. Evde birkaç bilgisayarınız varsa ancak bunları bağlamak için yavaş bir yerel ağınız varsa, en iyi harici sabit sürücülerden biri, büyük dosyaları makineler arasında hızlı ve kolay bir şekilde aktarmayı sağlayacaktır.

Hem işte hem de evde büyük dosyalar üzerinde çalışmanız gerekiyorsa, en iyi harici sabit disklerden birini cebinize veya sırt çantanıza atmak size sürekli erişim sağlayacaktır.

Bilgisayarınızı düzenli olarak yedeklemeniz gerekiyorsa, daha büyük, HDD tabanlı harici sabit sürücülerden biri işinizi görecektir. İçiniz rahat olsun diye ikinci bir yedekleme oluşturmak ve bunu ayrı bir yerde tutmak istiyorsanız, SSD tabanlı bir sürücü mükemmel olacaktır.

Birçoğu daha hızlı USB 3.1 ve 3.2 standartlarını kullanır ve hatta bir tanesi süper hızlı Thunderbolt 3 standardını destekler. Bu sürücülerden bazıları, özellikle daha küçük SSD’ler, neredeyse moda olarak kabul edilebilecek göz alıcı tasarımlara ve renklere sahiptir.

En iyi Harddiskler nelerdir?

Kendi testlerimiz, taşınabilir olmayan en iyi harici sabit sürücünün en iyi maliyet, kapasite ve diğer özellikler dengesini sunan WD My Book (model numarası WDBBGB) olduğunu ortaya çıkardı. Sürücünün bir elektrik prizine takılması gerekiyor, ancak hızlı ve 18 TB’a kadar tonlarca kapasite seçeneği var.

Evden taşıyabileceğiniz bir şey istiyorsanız, en iyi taşınabilir harici sabit disk G-Technology ArmorATD’dir. Darbelere, düşmelere, suya, toza ve ezilmeye karşı ağır hizmet korumasına sahiptir. Ayrıca taşınabilir bir sabit disk için çok hızlıdır.

kumsal

kumsal

wd

wd

Bir prim ödemeye hazırsanız, en iyi taşınabilir SSD sabit disk SanDisk Extreme Pro Taşınabilir SSD’dir (model numarası SDSSDE80). Her yerde kolayca kullanabilirsiniz ve iki kat daha fazla hız sunan daha yeni bir model var.

My Book, sürücü teknolojisi açısından en yeni ve en iyi olmayabilir, ancak denenmiş ve gerçek yöntemlerin çoğunu mutlak olarak yapar – ve size gigabayt başına yalnızca peniye mal olur. Tabii, hantal tarafında ve bir elektrik prizine takılması gerekiyor. Ancak hız ve taşınabilirlik çok önemli değilse, bu, sahip olmamayı göze alamayacağınız depolama gönül rahatlığıdır.

 

Sağlam olacak şekilde tasarlanan G-Technology ArmorATD taşınabilir sabit diski (SSD değil, HDD), dahili darbelere, alüminyum muhafazaya ve ek düşme koruması için çıkarılabilir kauçuk tampona sahip üç kademeli darbe direncine sahiptir; ayrıca yağmura, toza ve ezilmeye karşı dayanıklıdır (1000 pound’a kadar).

2TB ve 4TB modellerin her ikisi de kolayca taşınabilir olacak şekilde boyutlandırılmıştır ve USB Type-C arabirimiyle kullanım için bir USB Type-A adaptörü içerir, bu nedenle hemen hemen her bilgisayarla çalışmalıdırlar.

2TB ve 4TB kapasitelerini test ettik; ikisi de önemli ölçüde hızlı değildi (2 TB marjinal olarak daha yüksek hızlar için derecelendirilmiş olsa da) ve sürücü hiçbir dosya yönetim yazılımı ile birlikte gelmiyor. Ancak, siz ve verileriniz öngörülemeyen bir bölgeye girerseniz, fiyat faktörü ve bu sürücülerden biri makul bir seçim olabilir.

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı