Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Veri Kurtarma Hizmetleri – Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi

Veri kurtarma, standart yollarla erişilemeyen dijital ortamlardan bilgilere erişme ve bu bilgileri kurtarma işlemidir. Bu, kullanıcı hatası ve silinmesinden depolama cihazınızdaki mekanik ve fiziksel hasara kadar çeşitli durumlarda gerekli bir hizmettir. Veri kaybı yaşıyorsanız, dijital yaşamınızı geri yüklemek için sertifikalı bir veri kurtarma şirketiyle iletişime geçmeniz gerekir. Database profesyonel hizmet veren veri kurtarma merkezidir.

Firmamız bilgisayar, cep telefonu, sunucu, flash sürücüler ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm aygıt türlerinden veri kurtarma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Deneyimli mühendislerimiz, her cihaz arıza senaryosunu görmüş ve genel olarak %95 başarı oranına sahip. Piyasadaki mevcut ve gelişmekte olan veri kurtarma yöntemleri oluşturmak ve uygulamak için araştırma ve geliştirmemize büyük yatırım yapıyoruz.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere veri kaybı senaryonuza uyacak çeşitli kurtarma hizmetleri sunuyoruz:

Sabit Disk Kurtarma Hizmetleri

Database, son teknoloji araçlar ve onlarca yıllık deneyime sahip mühendisler ile sabit disk kurtarmada liderdir. Her tür sabit sürücüden veri kurtarabiliriz ve her tür arızalı sabit sürücüden dosyaları kurtarma ve verilerinizi size teslim etme yeteneğimize güveniyoruz.

Dizüstü Bilgisayardan Veri Kurtarma  

Dizüstü bilgisayarınız arızalandığında, önemli dosyalarınıza yeniden erişim sağlamak için bu alanda hizmet veren profesyonellerden yardım almanız gerekir. Sabit disk sorunları veya yazılım hataları, kişisel veya ticari verilere erişmenizi engelleyebilir ve eksik bilgileri yeniden oluşturamadığınızda, veri kurtarma hizmetimiz verilerinize ulaşarak yeniden kullanılabilir hale gelmelerini sağlayabilir.

Veri Kurtarma
Ucretsiz Kargo
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Ucretsiz Kargo
Veri Kurtarma

Sunucu Veri Kurtarma

Sunucular, çoğu işletmenin günlük faaliyetlerinde önemli bir rol oynar. İster bir web sunucusuna, muhasebe sunucusuna, e-posta sunucusuna, veritabanı sunucusuna, sanal sunucuya veya bu cihazların bir kombinasyonuna bağımlı olun, şirketinizin üretkenliğini sürdürmek için dijital depolama ortamına düzenli olarak erişmesi gerekir.

Sunucunuz işlevsel bir yedekleme olmadan başarısız olursa yapılandırma maliyetleriyle karşı karşıya kalırsınız. Ne yazık ki, sunucular herhangi bir veri depolama sistemi kadar arızaya açıktır ve birçok sunucunun büyük ölçeği, ciddi donanım ve yazılım sorunları için yüksek bir potansiyel anlamına gelir.

Database veri kurtarma hizmetleri, geniş bir tesis ağı aracılığıyla özel sunucu onarımı ve kurtarma hizmeti sağlar. Çeşitli veri kaybı durumunda yüksek kurtarma oranlarımızla siz değerli kullanıcılara hizmet veriyoruz.

Mühendislerimiz sunucu kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır. Hem fiziksel hem de sanal sunucular için profesyonel hizmetler sunuyoruz ve ekiplerimiz her büyük işletim sistemi ve dosya türüyle kapsamlı bir şekilde veri kurtarma hizmeti sağlayabilir.

Adli Veri Kurtarma Hizmetleri

Database avukatlara, işletmelere ve bireylere  adli veri kurtarma hizmeti sağlar. Ceza ve hukuk davalarındaki kanıtları toplar, korur ve analiz ederiz.

Adli olarak doğrulanabilir sonuçlar sağlamak, sürecin yalnızca bir parçasıdır. Silinmiş veya biçimlendirilmiş elektronik kanıtları ortaya çıkarmak için yüksek teknolojili araçlarını kullanma konusunda uzmanız.

Ücretsiz ver kurtarma değerlendirmesi için müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı