(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Android Veri Kurtarma: Telefonunuzdan Kaybolan Verileri Nasıl Geri Alırsınız?

20 Ocak 2024
81 kez görüntülendi
Android Veri Kurtarma: Telefonunuzdan Kaybolan Verileri Nasıl Geri Alırsınız?

Android veri kurtarma işlemleri, veri kaybı durumunda sıklıkla araştırılır. Verilerin kaybolması, kişisel ve iş yaşamınızı sekteye uğratabilir. Bu nedenle çeşitli veri kurtarma yazılımları kullanarak bu problemin üstesinden gelmek mümkün olacaktır. Bu tür araçlar, Android cihazlardan kaybolan verileri kolay ve hızlı bir biçimde geri almanıza olanak tanır. Bu nedenle veri kurtarma programları sayesinde kişileri, notları, videoları, fotoğrafları ve çok daha fazlasını kurtarmanız mümkündür.

Android Veri Kurtarma Yazılımları

android veri kurtarma

Android veri kurtarma programları ile kaybettiğiniz verilere tekrardan ulaşabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz veri kurtarma yazılımları şunları içerir:

Stellar

Bu özel program, herhangi bir Android cihazdan arama geçmişini, mesajları, ses dosyalarını, kişileri, belgeleri, video ve fotoğrafları kurtarmanızı sağlar. Ücretsiz bir yazılım olarak dikkat çeker. Yazılım, mesajları VCF ve HTML formatında dilediğiniz konuma aktarmanıza izin verir. Aynı zamanda kaybolan WhatsApp sohbetlerini ve medyaları kurtarmanıza da yardımcıdır.

Kurtarma işleminden önce dosyaları önizlemenize yardımcı olur. Android’in dahili belleğinden silinen ve biçimlendirilen verileri kurtarmanızı sağlar. Kurtarılan verileri çeşitli formatlarda dışa aktarmanıza destek olur. Üç adımda kolay veri kurtarma işlemleri yapmanızı mümkün hale getirir. Virüs bulaşan cihazdan bile verileri kurtarmanızı teşvik eder.

EaseUS

Android veri kurtarma programları arasında ön plana çıkan yazılımlardan biridir. Hem Windows hem de Android için uygundur. Android cihazınızda kaybolan dosyaları kurtarma için kullanılan popüler bir veri kurtarma yazılımı olur. Bu araç cihazınızın depolama belleğini tarar. Arama sonuçlarında kurtarılabilir öğeleri görüntülemenize izin verir. Android veri kurtarma programı, Android telefonlardan belge, ses, video, dosya, SMS ve fotoğraf gibi verilerin kurtarılmasını sağlar.

Sezgisel kullanıcı arayüzü tasarımına sahiptir. Bu nedenle Android cihazınızdaki kayıp verileri 3 kolay adımda kurtarmanızı mümkün hale getirir. Bilgisayarınıza bağlı Android cihazlarınızı tanımanızı ve göz açıp kapayıncaya dek verileri kurtarmanızı sağlar. Kayıp dosyaların tespit edilmesine destek olur ve verilerin üzerine yazılmadan gizliliğin korunmasını sağlar. Verileri kurtarmak için Android cihazın hafıza kartını taramasına da izin verir. Ömür boyu ücretsiz güncelleme ve teknik destek imkanı vardır.

android veri kurtarma

Tenorshare UltData

Android veri kurtarma araçları listesinde ön plana çıkan seçeneklerden biridir. Android cihazlardan çeşitli türde silinen ya da kaybolan verilerin kurtarılmasını mümkün kılar. İstediğiniz dosyaları Android cihazınızın dahili belleğinden root olmadan kurtarmanızı sağlar. Tespit edilen verileri kurtarmadan evvel ayrıntılı olarak özgür bir şekilde kontrol etmenize ve önizlemenize yardımcı olur. Bu Android veri kurtarma programı tam anlamı ile risksiz bir seçimdir. Kesinlikle kişisel bilgilerinizi sızdırmaz. Bu nedenle güvenli ve kaliteli bir araç aradığınızda da en büyük yardımcınız haline gelir.

İşletim sistemi arızası, su hasarı, sistem bozulması gibi herhangi bir senaryoda verileri kurtarmanızı sağlar. Bilgisayar olmadan dahili depolama ve SD karttaki verileri anında kurtarmanıza yardımcı olur. Bu özel program sayesinde silinen fotoğraflarınızı bile kolay ve pratik şekilde kurtarma şansı elde edersiniz. Program vasıtası ile silinen WhatsApp mesajlarını yedekleme ve root olmadan Android’de saklayabilirsiniz. Telefon sıfırlama gibi nedenler ile kaybolan verileri geri yüklemeniz mümkün.

iToolab RecoverGo

Bu program sayesinde silinen WhatsApp mesajlarını yedekleme olmadan bile geri yüklemek mümkün. iToolab RecoverGo ile Android cihazınızdan silinen fotoğrafları pratik biçimde kurtarabilirsiniz. Silinen WhatsApp mesajlarını Android’de yedekleme ve root olmadan geri yüklemenize yardımcı olan özel bir yazılımdır. Aynı zamanda arama geçmişini ve medya dosyalarını da kurtarmak için iToolab RecoverGo tercih edebilirsiniz. Fotoğraflar, belgeler ve videolar için WhatsApp Business verilerinizi kurtarmanızı sağlar.

android veri kurtarma

En önemli özelliği ise silinen WhatsApp mesajlarını yedeklemeden geri yükleme yapmanıza yardımcı olur. Kayıp dosyaları farklı senaryolarda kırık ekranla dahi kurtarabilirsiniz. Bütün çağrı geçmişini ve kişi fotoğraflarını görebilirsiniz. Android verilerinizi her senaryoda kurtarmanıza izin veren bir programdır.

PhoneRescue

Android veri kurtarma yazılımları arasında dikkat çeken seçeneklerden biridir. Silinen dosyaları dahili bellek ve SD kart üzerinden geri yüklemenize yardımcı olur. Cihazınızı rootlamanıza gerek bulunmadan gizli ya da kayıp verilerinizi kurtarmanızı mümkün kılar. Kayıp verileri direkt olarak Android telefonunuza geri yüklemenizi sağlar. Bu programı kullanırken öğeleri bilgisayardan cihaza manuel şekilde kopyalamanız gerekmez. Android telefonunuzu hızlı bir biçimde tarar ve yüksek kurtarma oranlarına sahiptir. En iyi veri kurtarma yazılımları arasındadır.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı