Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Ses Netleştirme Programı

ses netleştirme

ses netleştirme

Bu makalemizde ses dosyalarıyla yakından ilgilenen ve ses kayıt işiyle uğraşan takipçilerimiz için Windows ve MacOS’lar da en iyi ses netleştirme programı hangileri paylaşalım istedik.

Ses düzeltmeyle uğraşan kişiler genellikle müzikle, kurguyla ya da kayıt işleriyle uğraşan kişilerdir. Bu insanlar için en büyük problem sesi bozuk olan kayıtlar olmuştur. İnternette bu alanda hizmet veren ücretli ya da ücretsiz pek çok program olduğu yazılıyor. Ancak burada önemli olan şey sizin bu ses kayıtlarıyla neler yapmak istediğinizdir.

Aşağıda bahsedeceğimiz bu programların hepsinin kendi arasında iyi ya da iyi olmayan yönleri var. İyi olmayan yönleri derken kötü bir program demek istemediğimiz için bu ifadeyi kullandık. Yani herkesin kullandığı program farklı olabilir, çünkü içeriğindeki amaç ayrılmıştır.

En iyi ses düzenleme programları:

  • Logic Pro X (Ücretli)
  • GarageBand (Ücretsiz)
  • Auditool (Ücretsiz)
  • Audacity (Ücretsiz)
  • Ardour
  • Ocenaudio
  • Ashampoo Music Studio 2019
  • Acoustica

Logic Pro X

Logic Pro X, ücretli olarak satışa sunulmuş olan bir program. Filtre, tekrarlayıcı ve remix gibi özelliklere sahip.  150 ‘den fazla ritmiks sesin içerisinde bulunduğu bir kütüphanesi de olan program sesle ilgilenenler için iyi bir tercih olacaktır.  Logic Pro X, Apple tarafından üretiliyor, döngü ve efektler konusunda başarılı işler çıkaracağınız bu programla güzel işler çıkarabilirsiniz.

Ses Netleştirme Programı

Ses Netleştirme Programı

GarageBand

Programın akıllı kontrollere sahip olan bir arayüzü var. Yeni ses ve enstürman koleksiyonuna sahip bir kütüphanesi de bulunuyor.  Yine Apple tarafından üretilmiş olan program Mac bilgisayarı olan sahiplerine kolayca ses düzenleme işlemini yapabilmesine imkan tanıyor.

Audiotool

Ses parçalarını cihazınızla senkronize eden program dosyaları dışarı çıkarırken MP3 formatında kaydediyor. Programın içeriğinde birden fazla enstrüman bulunuyor.  Ücretsiz olarak ses kaydedilmesine imkan sağlayan program yayınlamanıza da yardımcı oluyor.

Audacity

Çok geniş bir eklenti özelliğine sahip olan bu program podcast izleyicisine direkt olarak ulaşım sağlıyor. Çoğu formattaki sesleri de desteklediği için piyasada ücretsiz ve popüler olan bir yazılım diyebiliriz.Audacity, Windows, Mac, Linux işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışan bir ses düzenleme programıdır. Öğrenmesi oldukça basittir.

Ardour

Ses düzenlemesinde profesyonellik arayanların ilk tercihi olarak bilinen Ardour, dosya formatı konusunda da zengin seçeneğe sahip.  Arayüzü yeni kullanıcılara biraz karmaşık gelebileceği için yeni başlayanlar tarafından pek tercih edilmez. Ancak, Windows, Linux ve MacOS uyumlu olması ve ücretsiz olmasıyla avantajlar sağlayan bir programdır.

Ocenaudio

Program renkli ve kullanışlı bir arayüze sahip, online olarak seslerin düzenlenmesini sağlayan programın klavyeden kullanımı da basittir. Yeni keşfedenlerine güzel bir olanak sağlıyor. Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine uyumlu olup, oynatma parametrelerine hakimiyeti sağlamak isteyen kullanıcılar için öncelikli tercih sebepleri arasındadır. Program, Windows ve MacOS cihazlarla uyumluluk gösteriyor.

Ashampoo Music Studio 2019

İlk kez ses kayıt düzeltmesi yapacaklar için kullanımı kolay olan bir program. CD’deki sesleri kopyalayarak düzeltme yapabiliyorsunuz. Basit kliplerin düzenlenmesi açısından kullanılabilir bir program diyebiliriz. CD etiketleri tasarlamak, dosyaların etiketlerini düzenlemek, farklı ses formatlarını dönüştürmek ve disklerinizi kopyalamak ve yazmak için kullanabilirsiniz. Windows kullanıcıları için ideal bir uygulamadır.

Cihazınızda kayıtlı olan bozuk ses dosyalarının düzeltilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mühendislerimiz seslerinizin kalitesini yükselterek teslim edeceklerdir.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı