(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Merkezi

27 Ocak 2022
686 kez görüntülendi
Veri Kurtarma Merkezi

Veri kurtarma merkezi, cep telefonu hard disk veri kurtarma, laptop veri kurtarma, güvenlik kamerası veri kurtarma gibi işlemleri yapan mühendislerin hizmet verdiği önemli kurumların başında gelmektedir.

Veri kurtarma merkezinde ihtiyaca uygun olan hizmeti alabilmek için cihazınızla ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde verilmesi gerekir. Veri kurtarma yapılacak cihaz farklı özelliklere ve işlemciye sahip olabilir, bunun için öncelikli olarak ücretsiz inceleme yapılması gerekir. Veri kurtarma iş bilgisayarları ya da bireysel kullanıcıların bilgisayarları için yapılabilir.

Harddisk Veri Kurtarma Fiyatları

Harddisk veri kurtarma fiyatları kurtarılacak olan verilerin zorluğuna göre değişkenlik gösterir. Harddisk bilgisayar üzerinde çalışan bir donanım olduğu için neresinde hata verip vermediği ilk bakışta belli olmaz, sorunun neden kaynaklandığının tespit edilmesi için öncelikli olarak harddisk üzerinde inceleme yapılması şarttır. Harddisk veri kurtarma laboratuarımızda mühendislerimiz tarafından yapılan bir hizmettir. Kısa sürede harddisk üzerindeki erişemediğiniz dosyalarınız kurtarılarak size teslim edilecektir.

Veri Kurtarma Merkezi Çankaya/Ankara

Veri kurtarma Ankara’da birçok ilçede hizmet veren firmalardan oluşmaktadır. Veri kurtarma merkezi Çankaya /Ankara adresinde bulunan laboratuarımız siz değerli müşterilerimizin cihazlarındaki verilerin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlayacaktır. Laboratuarımıza erişim kolay olduğundan Ankara’da oturan herkes 30 dakikalık bir süre içerisinde merkezimizi ziyaret edebilir.

Veri Kurtarma Merkezi Ankara olarak uygun fiyatlar, müşteri memnuniyet, ücretsiz analiz ve ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz.

En İyi Veri Kurtarma Firması

Bir yalnızca Ankara’nın değil aynı zamanda Türkiye’nin en iyi veri kurtarma firması olarak biliniyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz ve kurtarılması mümkün olmayan verileri dahi kurtarabildiğimiz için Türkiye’nin her yerinden hizmet almaktayız. Yalnız bireysel değil kurumsal ve devlet kurumlarında da birçok veri kurtarma hizmeti yapmış bulunuyoruz.

Veri Kurtarma Merkezi Ankara

Veri kurtarma merkezi Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Cep telefonunuzdaki verileri ya da masaüstü bilgisayarlarınızdaki verilerinizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız ve verilerinize erişememekten şikâyetçiyseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman mühendislerimiz cihazınızdaki verilerinizi % 95 oranında kurtararak size teslim edecektir.

Veri Kurtarma Firmaları

Veri kurtarma firmaları genel olarak veri kurtarma hizmeti veriyor olsa da burada hizmet çeşitliliği çok önemlidir. Örneğin veri kurtarmada adli verilerin kurtarılması da çok önemli bir konudur. Çünkü bazı durumlarda hayati öneme sahip olan verilerin kurtarılması mümkün olacaktır.

Veri Kurtarma İstanbul

Veri kurtarma İstanbul hizmeti de vermekteyiz. Cep telefonunuzdaki verileri ya da bilgisayardaki verileriniz kaybettiğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da laboratuarımıza göndereceğiniz verileriniz için ücretsiz olarak inceleme yaparız. Yaptığımız inceleme neticesinde size gerekli bilgileri vererek verilerinizle ilgili son durum hakkında detay ve fiyat bilgisi veririz.

Server veri kurtarma için laboratuvarımızda donanımları ile birlikte, server harddisk, sunucu veri kurtarma, raid 5 sistemler, nas cihazı depolama harddiskleriden veri kurtarma yapılmaktadır. Ayrıca SAS Disklerden de veri kurtarma yapılmaktadır.

EMMC Veri Kurtarma

EMMC veri kurtarma konusunda da hizmet sağlıyoruz. Bugün bilindiği gibi dijital cihazlarda EMMC oldukça büyük görev almaktadır. Hızlı olmasından dolayı tercih edilen EMMC’lerde de beklenmedik zamanlarda veri kaybı olabilir. Biz size vereceğimiz hizmetle EMMC üzerindeki verilerinizin kurtarılmasını sağlarız.

Cep Telefonu Veri Kurtarma Merkezi

Cep telefonu veri kurtarma merkezi aradığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Laboratuarımız size en kısa süre içerisinde verilerinizi eksiksiz bir şekilde teslim edecektir.

Veri kurtarma sorunu yaşadığınızda zaman kaybetmeden ve bu alanda gerekli donanım, bilgi ve ekipmana sahip olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmemelisiniz. Ehliyetsiz kişilere cihazınızı müdahale ettirmeniz halinde verilerinizi tamamıyla kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ankara’da veri kurtarma yapacak bir yerler arıyorum, diyenlerdenseniz ya da Türkiye’de veri kurtarma konusunda iyi bir yer arıyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara veri kurtarma merkezi olarak size gerekli tüm teknik desteğe hazırız.

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı