(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma

27 Ocak 2022
716 kez görüntülendi
Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma işlemleri fiziksel müdahaleyi gerektiren işlemlerdir. Bilinçsiz yapılan müdahalelerde verilerinizin kurtarılması imkansızdır.

Harddiskim Kafa Vuruyor..Verilerimi nasıl alabilirim?

Harddiskim Kafa Vuruyor..Verilerimi nasıl alabilirim? sorusunun cevabı çoğu herkesin başına gelen bu olay maalesef ki harddiskin düşme, zorlanma ve fiziksel hasarından başka bir şey değildir.

Bilgisayarınız fiziksel bir darbe sonucunda bu hale gelmiş olabilir.Darbenin veya arızanın nasıl olduğu hakkında bilginiz yoksa verilerinizi kurtarmak için amatör ellere teslim etmeyiniz.

Bu durumda harddiskleri kullanmak risktir.Bir zaman sonra harddiskiniz tamamen kullanılmaz hale gelebilir ve içindeki verileri kurtaramaz durumda kalabilirsiniz.

Ne yazık ki, harddisk okuyucu kafaların tamiri mümkün değildir; ancak kafa değişim işlemiyle bu gibi arızalar giderilebilir ki bu da profesyonel müdahale gerektirir. Bu gibi durumlarda eğer yedekleme işlemi yapmadıysanız hard diskinizdeki verilerin kurtarılmasını istiyorsanız, hard diskinizi kesinlikle veri kurtarma  işlemlerinde uzmanlaşmış firmamıza getirerek verilerinizi kurtarılmasını sağlayabiliriz.

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma için uzman bir laboratuvara ihtiyacınız vardır. Bizler sizlere en iyi şekilde tam donanımlı laboratuvarımızla hizmet vermekteyiz.

Sabit Diskler sonsuza dek sürmez ve şaşırtıcı başarısızlık oranlarına sahip olurlar. Bunlar, motorlu mekanik cihazlardır. Tüm sabit diskler aynı temel yapıyı paylaşır; yalnızca her parçanın nasıl kullanıldığı ve bileşenlerin kalitesi de değişir. Taşıyıcılar, iş mili motoru, başlıklar ve kafa aktüatörü sabit disk sürücüsünün içinde bulunur ve sabit disk düzeneği (HDA) adı verilen bölme içinde bulunurlar. HDA sadece veri kurtarma uzmanları tarafından açılmalıdır. Bir sabit sürücünün dış tarafında elektronik kartı, çerçeve ve montaj ekipmanı bulunur.

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma

Harddisk Kafa Sorunlarında Veri Kurtarma

Sabit disk sürücüleri hassas aletlerdir, bu yüzden dikkatli kullanılmaları gerekir.

Firmamız bu durumlarda %99 başarı oranı ile verilerinizi kurtarabilmektedir. 

Veri Kurtarma Merkezi / ANKARA

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı