(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Veri Kurtarma Şirketleri Hangileridir?

09 Ekim 2022
483 kez görüntülendi
En İyi Veri Kurtarma Şirketleri Hangileridir?

En iyi veri kurtarma şirketleri hangileridir sorusunun yanıtını bu makalemizde bulacaksınız! Veri Kurtarma veya yaygın tabiri ile Data Recovery firmaları, teknolojik aletlerde meydana gelen arızalardan veya kırılmalardan ötürü cihaza erişilemeyen durumlarda, cihazın içerisinde ki verileri kurtarmakta size yardımcı olacak bireylerin bir araya gelerek kurdukları kuruluşa verilen isimdir.

Elbette bu sektörde hizmet veren firmaların kuruluş amacı sizin verilerinizi kurtarmak olsa da tamir, değişim vb. hizmetleri de beraberinde sunarlar.

Firmamız Tüm Cihazlar Üzerinde Sizin İçin Veri Kurtarma Yapabilir.

En İyi Veri Kurtarma Şirketleri Hangileridir?

Veri Kurtarma sektöründe Türkiye’de önde gelen lider firmalardan birisi olmanın gururunu yaşamak ile beraber, garantili hizmetler sunuyoruz. İnsanlar genellikle veri kurtarma merkezlerinin sadece telefon ve bilgisayar için destek sunduklarını sanıyorlar ama bu algı tamamen yanlıştır.

Database Veri Kurtarma firması olarak sizlere, Hard disk, RAID, SSD, Sunucu, NAS, SAN, SCSI, SAS, Flash disk (Flash bellek), Cryptolocker ve daha onlara seçenek ile hizmet sunuyoruz.

Cihazlarınıza yapılan bütün işlemleri özel olarak tasarlanmış odalarımızda (Clean Room) gerçekleştiriyoruz.

Veri Kurtarma Nedir?

Veri kurtarma, elektronik cihazdan hiçbir etkileşim alınamayan durumlarda ve kullanılmaz halde olan teknolojik aletlerin içerisinde kalan verilerinizi kurtarmak için yapılan işlemlerin bütününe denilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, kişisel verilerin ve bilgilerin değerinin arttığı bu dönemlerde elbette verilerin güvenliği son derece elzemdir. Böyle bir çağda verilerinizi iyi depolamak, güvende tutmak, üçüncül kişilerin verilerinizi okumasına ve yazmasına engel olmak herkesin ortak payda da buluştuğu noktadır.

Veri Kaybı Sonrası Yapılması Gerekenler

  • Veri kaybı sonrasında yapılması gereken ilk adım, kesinlikle kulaktan dolma işlemleri cihaza uygulayarak kurtarmaya çalışmamak olmalıdır. Örneğin; cihazı buzdolabına koymak gibi akla ve mantığa sığmayan adımları uygulayarak, cihazın içerisinde bulunan elektronik bütün aksanları bozabilir ve bir daha açılmamasını sağlayabilirsiniz. Bu ve benzeri veri kurtarma konularında kesinlikle bir uzmana danışmalı ve profesyonel yardım almalısınız.
  • Verilerin kurtarılması gereken cihazda eğer ki “mantıksal hasar” diye adlandırılan bir hata medyana gelmiş ise cihaza imaj atmak, verilerinizin tamamen kaybolmasını sağlamaktadır.
  • Cihazınız da eğer ki düşme vb. durumlardan dolayı kırılma meydana gelmiş ise kırılan parçalar dâhil olmak üzere bütün parçaları bir arada tutmalı ve o şekilde veri kurtarma merkezine gitmelisiniz. Eğer ki cihazın üzerinde herhangi bir fiziksel hasar yok ise kesinlikle cihazı sökmemelisiniz.
  • Veri kurtarma uygulamaları çoğunlukla cihaza düşünmeden atılan formatlar sonrasında ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yazılımların bazıları tamamen ücretsiz veya bazıları çok yüksek fiyatlarda lisanslandırılabiliyor. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan yazılımların çoğu içerisinde zararlı yazılımlar barındırmaktadır ve size istediğiniz verileri vermemektedir. Elbette bu yazılımlar verilerinizi arka plandan sömürmemektedir ve sizin karşınıza alaka düzeyi çok düşük klasör vb. veriler getirecektir. Bu yüzden kesinlikle bu tarz 3.parti yazılımlardan uzak durmalısınız.

Neden Database Veri Kurtarma Merkezini Seçmelisiniz?

Uzun yıllardır sektöre yön veren ve kendini sürekli geliştiren bir firma olarak, güncel olarak her yeni teknolojiyi yakından takip ediyor ve sizlere her daim profesyonel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurtarılmak üzere getirilen her cihaz, alanında uzmanlaşmış yazılımcılar ve teknisyenler tarafından gözlemlenip, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda onarım ve kurtarılma sürecine girmektedir.

neden database veri kurtarma merkezini secmelisiniz

En İyi Veri Kurtarma Şirketleri Hangileridir?

Tarafımıza ulaşan her cihaz onarım ve kurtarılma başvurularının değerlendirilme süresi en fazla 3 gündür. Bu üç gün içerisinde cihazınızın durumunu analiz ediyor, yapılacaklar işlemler tarafınıza bildiriliyor ve en kısa sürede size cihazı geri teslim etmek için büyük bir özenle çalışmalarımıza başlıyoruz.

Cihazın içerisine erişilmesi ve kurtarılma işlemlerinin başlatılmasından önce sizlere Gizlilik Taahhütnamesini iletip size özel Gizlilik Anlaşması sunmaktayız. Aynı zamanda veri kurtarma ve onarım sektörünün olmazsa olmaz teknolojilerinden birisi olan Temiz Oda teknolojisini ülkemize ilk getiren firmalardan birisi olarak bu alanda ki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve düzenli olarak teknolojimizi geliştiriyoruz.

Bizi tercih etmeniz için yegane neden başarı oranımızdır. Firmamız kurulduğu andan itibaren, tarafımıza iletilen cihazların sayısı göz önünde bulundurulduğunda, veri kurtarma ve cihaz onarma hususlarında başarı oranımız %95’tir. Eğer sizlerde cihazlarınızı garanti kapsamında onarıma ve kurtarılmaya ihtiyaç duyuyorsanız, size bir telefon kadar yakınız.

Sitemizde bulunan iletişim formundan veya WhatsApp butonuna tıklayarak doğrudan bizimle iletişime geçebilir ve verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Böylelikle en iyi veri kurtarma şirketleri hangileridir sorusunun cevabını yanıtladık.

neden database veri kurtarma merkezini secmelisiniz

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı