(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hdd Data Recovery

Anasayfa » Hdd Data Recovery

Hdd Data Recovery veya Veri Kurtarma masaüstü bilgisayar, laptop, cep telefonu, harici harddisk üzerinde bulunan bilgilerinizin kaybedilmesi halinde yapılan bir işlemdir.

Verileriniz bilerek ya da bilmeyerek silinebilir ya da cihazınız bozulabilir. Kısacası cihazınızda erişemediğiniz verilerinizin yeniden ulaşılabilir hale getirilmesi işlemidir.

Özellikle kurumsal firmanızın, devlet kurumlarının ya da bireysel cihazlarınızın verileri bu hizmet sayesinde kurtarılabilir.

Hdd Data Recovery

Veri kurtarma işlemini laboratuarımızda uzman mühendisler tarafından % 95 oranında gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızda ya da cep telefonlarınızda yaşadığınız veri kaybı sorunlarınızda size hızlı çözümler sağlayarak anılarınızı, dosyalarınızı teslim ediyoruz. Müşteri bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Veri kurtarma Ankara ofisimizde gerçekleştirdiğimiz işlemlerinizde size hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz.

Veri kaybınız harddisk, flash bellek, cep telefonu, hafıza kartı, video ve resim gibi görüntülerden oluşabilir.

İşlemlerin tamamı teknolojik cihazlar ve yazılımlarla yapılır.

Verilerinizin kurtarma işlemin de önceliğimiz cihazınızın ücretsiz olarak analiz edilmesini sağlamaktır. Analiz ettiğimiz cihazınızla ilgili sorun tespiti yapıldıktan sonra gerekli bilgiler tarafınıza geçilerek onay alınması sağlanır. Onay sonrasında başlanan çalışmalarda veri kurtarma oranımız % 95’lerdedir.

Cihazınızı hiçbir şekilde kurcalattırmadan bize ulaştırmanız halinde sorun büyük ihtimalle çözülebilecektir. Panik yapmadan ve cihazınızı Ankara veri kurtarma laboratuarımıza gönderebilirsiniz.

hdd data recovery

hdd data recovery

ANKARA VERİ KURTARMA

Ankara veri kurtarma ofisimizde yaptığımız işlemlerin tamamında hijyenik ortam ve malzemeler kullanmaya dikkat ederiz. Dolayısıyla cihazınız içerisindeki bilgilerin sizin için ne kadar hassas olduğunun farkındayız ve bu bilinçle elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara veri kurtarma hizmetinde güvenin boşuna oluşmadığını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bize gönderilen cihazlar konusunda bize güveninizin tam olduğunun farkındayız.

Bu güven bizi başladığımız noktadan bugünlere kadar getirirken bizde çözemediğimiz hiçbir sorunun olmamasının haklı gururunu yaşıyoruz.

VERİ KURTARMA MERKEZİ

Veri kurtarma merkezi denildiğinde yalnızca Ankara’da değil Türkiye’nin tüm illerine hizmet sağlayabiliriz. Verdiğimiz hizmet çeşitliliği sayesinde bizimle iletişime geçebilir ve verilerinizin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de bu hizmeti veren pek çok firma vardır, ancak her firmanın da bu alanda başarı oranının aynı olduğunu söyleyemeyiz. Bunun için söz konusu kaybetmek istemediğiniz verileriniz olduğunda işinizi tesadüfe bırakmamanız her zaman sizin için kazanç olacaktır.

VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

Database.com.tr adresimizde yaptığımız veri kurtarma hizmetleri birçok alanda başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sitemizdeki menüden destek almadığınız hizmetle ilgili detayları alabilir ve bu detaylar doğrultusunda bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.

Veri kurtarma fiyatları belirlenirken sizin bütçenizi de ön planda tutuyor bunun içinde ekonomik çözümler sunuyoruz.

Veri kurtarma fiyatı cihazın durumuna göre, marka modeline göre, arızanın niteliğine göre belirlenir. Bu nedenle net bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak cihazınızın bize açılmadan ya da karıştırılmadan bizde gönderilmesi gerekir. Yaptığımız inceleme için sizden hiçbir ücret talep etmiyor ve sorunun ne olduğunu tespit ediyoruz. Fiyatımız doğrultusunda sizden onay alınmadan cihazınızla ilgili herhangi bir işlem yapılmaz.

HARDDİSK VERİ KURTARMA

Harddisk veri kurtarma işlemi cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilir.  Her kullanıcının büyük endişe duyduğu sabit disk hatası elektrik dalgalanmasından, yangından, fiziksel hasarlardan, kazara silinme ya da biçimlendirmeden kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun sonuç veri kaybı olduğunda sizin için sorunu hızlıca çözüm cihazınızı teslim ediyoruz.

Hdd Data Recovery

Hdd Data Recovery

Harddisk veri kurtarma programı arayan kullanıcılar maalesefki bu programlar ile yaptıkları taramalar sonrasında, dosyalar bozulabiliyor. Silinen dosyaları kurtarma konusunda profesyonel yardım almayı öneriyoruz.

Veri Kurtarma Programları full diye veya Hdd Data Recovery yazan bir çok internet sitesinde bulunan programlar demoya düşmektedirler. Bu tip programlarla cihazlarınızda tarama yaptığınızda genellikle cihazlarınızdaki dosyalarınız zarar görüyor ve dosyalarınız büyük ölçüde tekrar kurtarılması güç bir hal alıyor. Bu tip programları kullanırken mutlaka uzmana danışmanızda fayda vardır.

VERİ KURTARMA ŞİRKETLERİ

Ankara veri kurtarma şirketleri ya da Türkiye’deki tüm veri kurtarma şirketleri içerisinde en hızlı, en güvenli ve en garantili hizmeti sunan Database.com.tr olarak bugüne kadar binlerce cihaz üzerinde milyonlarca verinin kurtarılmasını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

ACİL VERİ KURTARMA

Acil veri kurtarma işlemlerinde hızlılık önemlidir. Cihazınızı teslim ettiğinizde kurtarma işlemi ivedilikle başlatılır ve hızlı bir şekilde tamamlarız. Bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonu ya da harici disklerinizde kurtarılmasını istediğiniz acil verileriniz olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VERİ KURTARMA HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar veri kurtarma işlemi laboratuarımızda uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Hdd Data Recovery, Yaptığımız hizmetler içerisinde bilirkişi raporu gibi teknik detay gerektiren işlemlerde gerçekleştirilmektedir. Laboratuarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler içerisinde harici harddisk veri kurtarma, Harddisk Tamiri, QNAP Veri Kurtarma

HDD Data Recovery, Raid Kurtarma , RAID Disk Veri Kurtarma,  Raw Disk Kurtarma, SataFirm S11 Hatası ve Çözümü, Sagate Veri Kurtarma , SSD Veri Kurtarma , SQL Veritabanı Kurtarma, Hdd Kafa Vurma, Silinen Dosyaları Geri , veri kurtarma merkezi çankaya/Ankara, Bilgisayar Veri Kurtarma , Telefondan Veri Kurtarma 

Harddisk Veri Kurtarma Programı, Veri Kurtarma Programı, Silinen Veri Kurtarma, Veri Kurtarma Programları Full, Cep Telefonu Veri Kurtarma, Adli Bilişim, Ses Netleştirme, Görüntü Netleştirme, Bilirkişi Raporu gibi işlemler uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hdd Data Recovery, Cihazınızın modeli ve markası ne olursa olsun size profesyonel bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Cihazınızla ilgili yaşadığınız sorunun üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız açmadan ya da kurcalamadan bizimle iletişime geçmelisiniz.

Laboratuarımızda yaptığımız tüm işlemlerde son teknolojik cihazlar kullanırız. Sektörde uzun yıllar vermiş olduğumuz hizmetimiz ve güçlü referanslarımız sayesinde size en doğru ve en güvenilir hizmeti sağlayabiliriz.

Veri kurtarma süreci uzun bir süreçtir ve kurtarma süreci de kaybolan verilerin boyutlarına ve cihazın durumuna göre değişir. Önemli olan şey doğru adımları profesyonel kişiler tarafından atabilmektir. Cihazda yapılacak en ufak hatanın bile, verilerin kurtarılmamasın da önemli bir rol oynar.

Bunun için böyle bir sorunla karşılaşmamak istiyorsanız Database.com.tr sizin için en doğru adres olacaktır. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm ekibimiz bu alanda profesyoneldir size garantili veri kurtarma hizmeti sağlayacaktır.

Ankara Veri Kurtarma Merkezi

Arızalı olan tüm cihazlarınızdaki belge ya da açılmayan dosyalarınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Harddisk dosya kurtarma, veri kurtarma, HDD tamiri gibi işlemlerin tamamı firmamız güvencesindedir.

Veri kurtarma fiyatları ankara firması olarak en ekonomik fiyatlar ile verilerinizi geri getiriyoruz.  Acil veri kurtarma için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

 

Hdd Data Recovery

Hdd Data Recovery

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı